Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Novodobý čalúnený nábytok možno prekvapí

Určite si mnohí z vás pod názvom čalúnený nábytok okamžite vybavia predovšetkým sedacie súpravy. Tak o tých to dnes nebude. Chceme vám ale predstaviť, čo vlastne všetko môžete zaobstarať v tejto skupine nábytku, designov. Čalúnený nábytok môžeme všeobecne špecifikovať ako nábytok s poťahom, či už snímateľným alebo nie, ďalšou podmienkou je výplň pre maximálny komfort av neposlednom rade sa jedná určite o nábytok na sedenie. Napriek tomu v kategórii čalúneného nábytku sú rozdiely a to nemalé. Čalúnený nábytok môžete využiť aj ako postele, alebo designového doplnku, ktorý úplne môže zmeniť pocit z daného interiéru. Začnime čalúnenými kresielkami v retro štýle.

 

Čalúnené kreslá v retro štýle

Milovníkov retro nábytku teraz potešíme. V tomto populárnom štýle posledných niekoľko rokov pripravil francúzsky výrobca veľmi príjemné a predovšetkým komfortné kresielka. A určite vás prekvapí ako ich vlastný tvar, tak mnohokrát odtieň, alebo možnosť otáčania sedadla okolo vlastnej osy. Ponuka kresielok je vždy spojená niektorým prvkom z ďalšími dielmi nábytku, ako je televízny stolík, alebo konferenčný stolík. Na fotografiách potom môžete získať predstavu "ako zostaviť nábytok" do harmonického celku. V hlavnej úlohe kresielko.

 

 

 

 

Moderné čalúnené pohovky

Poznáme to skoro všetci. Čakáme návštevu, ale ako tých pár dní vyriešiť náhradné spanie? Stráži vám deti babička a niekedy potrebujete aby zostala na noc? Ako veľmi elegantné, nenásilné riešenie je pohovka, ktorá zase naopak v zloženom stave môže poskytnú praktické miesto na sedenie. Po rozložení na posteľ možno mnohé z vás prekvapí veľká plocha na spanie, ktorá je ako klasické lôžko pre jednu osobu 192x110 cm.

Pohovku s možnosťou rozloženia na posteľ predstavujeme v kategórii bytových doplnkov do obývacej izby. Ale fantázii sa medze nekladú a ak chcete, samozrejme ju môžete umiestniť kamkoľvek. Napríklad práve do detskej izby a keď je zložená, môžu sa deti v pohodlí pozerať na televíziu. Francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu. Pre výrobu zvolil materiál polyester a kov.

 

 

 

Aldo predstavuje "šikovný" nábytok

Naši pravidelní zákazníci už vedia, že portál Alda sa vyznačuje ponukou multifunkčného dizajnu. Nábytok Aldo sa vám snaží pomáhať pri riešení nedostatku miesta v detskej izbe, ale aj ďalších interiéroch. Rozkladací nábytok s možnosťou opätovného zloženia na malý rozmer je celkom bežnou záležitosťou v našej ponuke. Veríme, že aj pohovka príde mnohým z vás k úžitku. A ak túžite po rozkladacej pohovke v inom odtieni, ani to nie je problém. Stačí si v kategórii bytových doplnkov len vybrať.