Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nový design detských izieb z Holandska

Úplne nový a pre tento rok trendy design ponúka pre tento rok v kategórii detskej izby náš holandský, ale aj belgický partner. Trendy dizajn je pri detských izbách predovšetkým vďaka potlačiam, ktoré zo samostatných dielov detského nábytku dokážu vytvoriť veľmi príjemné prostredie a to ako pre malých školákov tak školáčky. Holandský výrobca je na našich stránkach obľúbený už niekoľko rokov, predovšetkým vďaka detskej izby Charley a detskej izby Jepser. A veríme aj v úspešnosť nových kolekcií detských izieb s potlačou v sýtych, temperamentných odtieňoch.

 

Detské izby pre školákov

Dizajn detskej izby pre chlapca, alebo holku holandský výrobca rozlíšil. Detská izba Bonny Area je typickým predstaviteľom chlapčenskej izby. Pokiaľ správne k nábytku zvolíte aj doplnky, môžete vytvoriť veľmi príjemné prostredie, v ktorom sa vaše dieťa bude cítiť dobre a bude tak mať tie najlepšie podmienky pre štúdium. Príjemné prostredie, ako hovoria detskí psychológovia veľmi pozitívne ovplyvňuje práve výsledky v škole a celkovú dobrú pohodu dieťaťa.

 

   

 

V posledných rokoch sa stále viac a viac rozlišuje práve dizajn pre chlapčenské a dievčenské izby, alebo sú tiež v ponuke izby, ktoré sú pre jeden interiér a ten obývajú súrodenci ako chlapec tak dievča. Nové detské izby stále viac kladú dôraz na funkčnosť nábytku, nielen na to, aby bol nábytok pekný. A tak napríklad pri detskej izbe Fabric, môžete k posteli zaobstarať šuplík ako z jej prednej časti, tak oboch bokov. myslíme si, že veľmi úspešnou detskou izbou pre obe deti bude detská izba Sam v netradičnom odtieni bielej, ale pri zachovaní štruktúry dreva v ľahkom tóne. Tu holandský výrobca myslel na nedostatok priestoru v interiéri a pri posteli zvolil veľmi obľúbenú funkciu šuplíka, ako ďalšiu možnosť miesta spania pre matrac 90x200 cm.

 

Patrová postel Bonny

 

Ponuka detských izieb sa nám v našej ponuke neustále úspešne rozrastá a designy, ktoré vám ako dovozca nábytku z Holandska a Francúzska predstavujeme patrí k tým najmodernejším a pozor, za veľmi priaznivú cenu.