Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nový dizajn obývacích stien

Vracia sa snáď vo svete dizajnu nábytku do obývacích izieb staré mohutné obývacie steny? To naozaj nie! Ale aj tak, vám dnes predstavíme obývacie steny, nášho francúzskeho výrobcu, úplne v inom kabáte. Jedná sa vlastne možno viac o televízne, ako obývacie steny. Posúďte sami na priložených fotografiách, ktoré vám dnes predstavíme.

 

Televízne médiá

Tento výraz "Televízne médiá" sa u nás, ako také slovné spojenie, moc nepoužíva, a nie je príliš v podvedomí zákazníkov. Poznáme je skôr pod výrazy, ako je napríklad domáce kino. Jedná sa o obývacie steny, ktoré sú vhodné do malých, interiéru obývacej izby a ponúkajú hlavne zostavu pre Vaše televízne vybavenie. Nábytok do obývacej izby v podobe týchto veľmi zaujímavých zostáv celkom iste osloví milovníkov moderného dizajnu vo svete bývania. Navyše francúzsky výrobca, náš partner v predaji nábytku patrí k veľmi kvalitným.

 

Obývací stěna On Air

 

Kolekcia On Air ponúka široký výber z ponuky samostatných dielov určených na vybavenie nielen obývacej izby, ale aj jedálne. Televízna stena je jedným z dielov. Pokiaľ máte pre vybavenie interiéru obývacej izby málo miesta, môžete zaobstarať televíznu stenu ako samostatný diel, ak ste majiteľovi priestranného interiéru ponúka možnosť doplnenia daného miesta ďalšími dielmi z tejto kolekcie. Ponuka je veľmi unikátna predovšetkým vďaka dômyselnému designu as ohľadom na moderný dizajn a spracovanie do najmenších detailov je cena viac ako dostupná.

 

 

Opäť jeden z dôkazov, že francúzsky výrobca ponúka na našich stránkach naozaj to najlepšie. Moderný design za veľmi dostupnú cenu, navyše vždy vo veľmi moderných odtieňoch. Rovnako je to aj v prípade obývacej steny Ios, ktorá ponúka jednoduchý a funkcionalistický nábytok do obývačky. Kontrastné prevedenie biela-ebony je možné ďalej dopĺňať najrôznejšími dekoráciami a zariadenie interiéru obývačky aj napriek prvoplánovému kontrastu pôsobí harmonicky.

 

  

 

 

Francúzsky výrobca svojim dizajnom a riešením bývania vždy prekvapí! Dúfame, že sme vás ojedinelým dizajnom obývacích stien oslovili.