Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nový dizajn pre bábätká, prebaľovacia komoda

V posledných rokoch sa detský nábytok pre bábätko veľmi zmenil. Dizajn výrobcovia koncipujú tak, aby bol nábytok ešte viac bezpečnejšie pre bábätko a praktickejšie pre rodičov. Veľký "bum" zažívajú prebaľovacie komody, ktoré sú v podstate takým centrom predovšetkým pre mamičky, ktoré môžu mať všetko po ruke. Prebaľovací pult pevne spojený s komodou je tým najbezpečnejším spôsobom, ako vaše bábätko prebaliť. Ak nechcete kupovať celú detskú izbu pre bábätko, ale len detskú postieľku, rozhodne odporúčame aspoň ešte investovať do komody. V neskoršom veku dieťaťa môžete komodu ďalej využívať, stačí iba demontovať prebaľovací pult. Ponuka prebaľovacích komôd je široká a vždy môžete v rovnakom dizajne zaobstarať ďalšie diely nábytku pre kompletné vybavenie detskej izby.

 

 

Prebaľovacia komoda ako samostatný diel nábytku

Ako sme už spomenuli, prebaľovací komody sú rôznorodé a môžeme ich v podstate rozdeliť na dve kategórie. Tou prvou je samostatná komoda a tou druhou je prebaľovacia komoda spojená s detskou postieľkou. Samostatné prebaľovacie komody majú na hornej doske umiestnený pult, ktorý s komodou pevne spojíte. Francúzsky výrobca, ktorý predstavuje najširšiu ponuku nábytku pre bábätko navyše ešte k prebaľovací komode dodáva regál. Ten je možné umiestniť z ktorejkoľvek strany komody. Ako komodu, tak regál potom možno využiť v podstate až do dospelosti dieťaťa. Stačí iba z komody prebaľovací pult demontovať.

 

     

 

Cieľom výrobcu bolo poskytnúť rodičom, predovšetkým potom mamičkám, úložný priestor. Ten je zabezpečený skrinkou, alebo šuplíky v komode pod prebaľovacím pultom, kde môžete umiestniť oblečky pre bábätko, uteráky, podbradníky a iné potreby. Regál u komody je zase vhodný na naozaj malé predmety a treba tiež plienky. Ale každý si určite poradia, kde má čo byť umiestnené, aby bolo v pravej chvíli všetko po ruke a vy ste nemuseli nikam odbiehať. Vďaka tomuto riešeniu nemusia byť vaše bábätko nikdy osamote. Či zvolíte komodu skrinkovou, alebo šuplíkovú je už na vás. Páči sa nám, že výrobca pod prebaľovacím pultom nechal u prebaľovacích komôd tiež otvorený priestor. Na fotografiách predstavujeme samostatné komody, ku ktorým samozrejme môžete zaobstarať ďalšie diely nábytku pre zostavenie kompletného vybavenia detskej izby bábätka. A ako komoda s ďalšími dielmi nábytku vyzerá v interiéri? Presvedčte sa sami na ilustračné fotografiu detskej izby pre bábätko.

 

 

Ešte niečo málo k regálom. Môžete zaobstarať ku komode malý regál, naozaj len ako doplnkový, alebo veľký regál, ktorý uvádzame na fotografiu návrhu detskej izby. A aj ten sa dá samozrejme využiť v neskoršom veku dieťaťa, len sa zmení predmety, ktoré do regálu budete ukladať. Prebaľovacie komody sú bezpečné a praktické a ich obstaranie určite odporúčame.

 

 

Prebaľovacia komoda akú súčasť postieľky?

Ako sme spomenuli hneď v úvode, druhou kategóriou prebaľovacích komôd sú tie, ktoré sú spojené s detskou postieľkou. Multifunkčné detské postieľky patrí k dizajnu u novej generácie a dokážu vám ušetriť nemalú časť finančných prostriedkov. Postieľku s komodou možno v neskoršom veku dieťaťa rozložiť na dva samostatné diely nábytku a to klasickú detskú posteľ o veľkosti miesta na spanie 90x200 cm a komodu. Detskú postieľku tak môžete využívať od narodenia až do dospelosti dieťaťa a to je už veľká úspora. Klasická detská postieľka je len do troch rokov veku dieťaťa a tak jej vyhotovenie je nielen na krátky časový úsek, ale rastie tým aj obstarávacia cena. Francúzsky výrobca tak prišiel s riešením, kedy vďaka veľmi dômyselnému dizajnu nebudete musieť kupovať detskú izbu pre školáka a nebudete mať starosť, kam s detskou postieľkou až jej rozmerom bábätko odrastie. Premeníte ju na posteľ, ktorú vaše dieťa bude ďalej využívať. Ale späť k prebaľovací komode, ktorá aj keď je s postieľkou spojená, ponúka v podstate rovnaké využitie.

 

 

Prvá fotografia predstavuje prebaľovací komodu v pôvodnom dizajne, kedy je spojená s detskou postieľkou. Prebaľovací pult opäť spojený s komodou a veľmi praktické je aj umiestnenie hneď vedľa postieľky. Myslíme si, že je to ideálny spôsob vybavenia detskej izby bábätka. Druhá fotografia ukazuje, ako sa postieľka zmení po jej rozložení na klasickú posteľ s veľkosťou miesta na spanie 90x200 cm a samostatnou komodu. Prebaľovací pult bol demontovaný. Finančná úspora značná. Prebaľovanie bábätka opäť veľmi bezpečné.

 

Očakávame príchod bábätka na svet? Dnes sme vám predstavili nové spôsoby riešenia nábytku pre bábätká a veríme, že pre vás boli aspoň trochu inšpirujúce. Ponuka je široká a detský nábytok pre bábätká francúzskeho výrobcu navyše ponúka veľmi vysokú kvalitu. nechýba atesty a certifikácie daných dielov, nábytok je značkový. Ak chcete pre bábätko to najlepšie, určite si u výrobcu overte, či je nábytok certifikovaný.