Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nový, netradičný odtieň nábytku do jedálne a obývačky

Nový nábytok do jedálne i obývacej izby je výnimočný svojím krásnym priestranným a pevným vzhľadom. Jeho až čokoládová farba v dekore brazílskeho orecha a jemné béžovej sa bude u vás doma vynímať. V jeho prítomnosti sa budete cítiť naozaj hrejivo. Nová kolekcia francúzskeho výrobcu prekvapí tiež viac než dostupnou cenou. Dnešný článok vám predstaví kolekciu nábytku Tiago.

 

Nábytok do jedálne

Veľký jedálenský stôl sa úžasne hodí pre rodinné príležitosti. Súčasťou jedálne je aj priestranná komoda, ktorá pôsobí veľmi elegantne a môže poslúžiť aj ako príborník. Doplnkom je samozrejme aj polica na fotky či knižky a tiež krásna dizajnová vitrína s osvetlením, ktorá spríjemní chvíle strávené pri rodinnej večere. Jedálenský stôl je určený pre štyri osoby a vďaka ponuke samostatných dielov si sami môžete podobu jedálne nadefinovať. Ak potrebujete len jedálenský kút, môžete zaobstarať len stôl. Ak máte to šťastie a máte k dispozícii samostatnú miestnosť pre vybavenie jedálne, ponuka dielov určené na tento účel je naozaj široká.

 

                                                                  Ostrůvek do kuchyně Copper

 

Páči sa nám tiež kontrastné spojenie odtieňov brazílskeho orecha s béžovou, ktoré aj napriek daný kontrast pôsobí veľmi harmonicky a nábytku tiež dodáva nadčasový vzhľad. Obľúbeným a veľmi lacným dielom nábytku je polica na zavesenie, ktorú možno využiť naozaj na najrôznejšie účely. K dispozícii sú v širokom výbere tiež jedálenské stoličky, nie je riešené že musíte vybrať práve také, ktoré sú uvedené na ilustračné fotografiu.

 

Nábytok do obývacej izby

Veľmi útulný nábytok do obývačky značky Tiago vás očarí svojim novým dizajnom v teplých prírodných odtieňoch. Obývacia stena má veľa úložného priestoru, napríklad veľkú knižnicu. Ale nemusíte vybaviť váš interiér obývacej izby zrovna obývacou stenou, nábytok môžete v dielach ľubovoľne rozmiestniť po miestnosti. Aj tu je využité flexibilného výberu daných dielov.

 

 

Aj v interiéri obývacej izby je pre príjemnú večernú atmosféru využitá vitrína s ľad osvetlením. Televízny stolík v rozmeroch, ktorý je vhodný aj pre moderné televízne prijímače. Konferenčný stolík má aj praktickú odkladaciu plochu pod hornou doskou. A všetko pospolu pôsobí harmonicky, ale je aj praktické. Francúzsky nábytok je povestný svojou kvalitou za veľmi príjemnú cenu a ponuka nábytku do interiéru obývacej izby aj jedálne je na našich stránkach v najrôznejších dizajnoch aj odtieňoch. Samozrejme s dopravou zadarmo až k vám domov.