Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nový rustikálny nábytok na Aldu

Rustikálny nábytok je na Nábytku Aldo špecifická kategória nábytku, ktorá sa vyznačuje štýlovým dizajnom a netradičnou povrchovou úpravou, mnohokrát designmi av iných prípadoch materiálmi. Rustikálny nábytok je veľmi obľúbenou kategóriou aj vďaka možnosti výroby atypických rozmerov pri niektorých kolekciách, podľa vašich požiadaviek. My vám dnes predstavíme nábytok do spálne, jedálne a pracovne v rustikálnom dizajne s povrchovou úpravou voskovaním.

Rustikálna spálňa

Každého milovníka rustikálneho nábytku táto spálňa nadchne! Naozaj originálny dizajn a vysoká kvalita tohto nábytku nesklame, nikoho z vás. Tmavé prevedenie spálne v odtieni wenge, ktoré je navyše upravené tak, aby nábytok pôsobil svojím vekom je naozaj originálne. Hrany nábytku sú upravené do štýlu staroby, povrchová úprava, ktorá patrí k veľmi vyhľadávaným. Kvalita rustikálnej spálne je zrejmá už z fotografií, ktoré sme pre vás pripravili v detailoch. Za zmienku stojí dôraz na detail napríklad v podobe mriežok pri šatníkovej skrine, alebo dobových úchytiek. V prípade záujmu o iný odtieň si môžete vybrať z našej ponuky farieb v parametroch výrobkov.

 

    

 

Rustikálna jedáleň

Opäť jedinečný, originálny dezign, ktorý určite poteší všetkých milovníkov klasického štýlu zariaďovania kuchýň a jedální. Jedáleň na fotografii je iba návrhom, vy si však môžete vybrať zo širokej ponuky samostatných dielov rustikálneho nábytku na našich stránkach v niekoľkých farebných variantoch. Jedáleň ponúka štýlový kredenc, komodu s policou na zavesenie a jedálenský stôl so stoličkami. Kombinácia dvoch odtieňov, kedy biela hrá prím a je doplnená príjemným odtieňom prírodnej borovice. Výrobca kladie dôraz, čo je zrejmé už z fotografií, na detail v podobe úchytiek, vysokú kvalitu a originalitu designu.

 

    

 

Rustikálna, industriálna pracovňa

Netradične zariadená kancelária môže byť pomocou samostatných dielov nábytku vo veľmi modernom a funkčnom poňatí, ale aj v stále vyhľadávanejšom klasickom štýle. Predstavuje vám netradičné poňatie kancelárie zostavené zo samostatných dielov kategórie rustikálny nábytok. Kancelária na fotografii je jednoduchým návrhom a vy sami si môžete jednotlivé diely vybrať zo širokej ponuky rustikálnych dielov, ktoré na našich stránkach predstavuje. Všetok rustikálny nábytok je vyrobený z borovicového dreva v základnom odtieni svetlo hnedej farby. Povrchová úprava voskovaním. Nábytok teda patrí do ekologických produktov. Môžete si samozrejme tiež vybrať aj z ďalších dostupných odtieňov morenia. Veľmi módnou záležitosťou je spojenie kovu a laminátu.

 

    

 

Či ste alebo nie ste milovníkmi rustikálneho nábytku určite na našich niekoľkých príkladoch posúdite sami. Ďalšou možno môžeme povedať výhodou, či čerešničkou na pomyselnej torte je montáž nábytku.