Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nový spôsob nákupu a zariaďovaní detských izieb

Pred časom sme v našich článkoch upozorňovali na úplne novú ponuku detského nábytku z masívu a návrhov detských izieb z masívu od nášho nového partnera, dánskeho výrobcu. Nejedná sa už len o tradičnú ponuku daných dielov nábytku, ale ponuku tiež najrôznejších dekorácií a bytových doplnkov, ktoré ešte len dávajú detskej izbe krásnu pomyselnú čerešničku na torte. Dekorácie a doplnky sú veľmi zmysluplné, nejedná sa o len akési rádoby ozdôbky. V ponuke či v návrhu každej detskej izby môžete nájsť praktické vreckárov na zavesenie, matrace so snímateľným poťahom vo farbe danej kolekcie, vankúše rôznych tvarov, rozmerovo malý detský nábytok pre najmenšie deti, sedacie vaky a tak by sme mohli pokračovať. Nechajme sa radšej inšpirovať dánskymi dizajnérmi, ako prenádherne môžeme deťom zariadiť detskú izbu vďaka finančne nenáročným dekoráciám, ktoré interiér úplne zmení.

 

 

Elegantné riešenie miesta na spanie pre dve deti, posteľ v tvare domčeka

Riešenie miesta na spanie v podobe domčeka je pre deti predškolského veku ideálne. Pre rodičov praktické a pre deti príjemné. Deti sú radi, keď sa v posteli môžu hrať. Navyše detská posteľ v tvare domčeka vždy veľmi spríjemní daný interiér detskej izby, miestnosť vyzerá naozaj ako detská izba. Detskú posteľ z kolekcie House od belgického výrobcu ponúkame hneď v niekoľkých variantoch, ale aj posteľ môžete zaobstarať bez prístelky, teda len pre jedno dieťa. Alebo môžete detskú posteľ zaobstarať aj so šuplíkom ako prístelkou pre jedno dieťa a získate tak miesto na spanie napríklad pre kamaráta vášho dieťaťa, alebo pre vás, keď chcete byť u dieťa, keď je choré. V neposlednom rade, pokiaľ do prístelky nevložíte matrac, môžete využívať šuplík ako klasický úložný priestor. Za nás je teda vždy vhodnejšie detskú posteľ zaobstarať so šuplíkom, ktorý nájde uplatnenie v každej detskej izbe.

 

     

 

Všetko, samozrejme vrátane nábytku, čo vidíte na našich ilustračných fotografiách, môžete zaobstarať. Všetko na seba vzájomne nadväzuje a má svoj zmysel. Návrhy detských izieb pre malé i veľké slečny sú kúzelné, veľmi romantické. A príjemná je možná flexibilita vo výbere, vy sami rozhodujete, čo do izby zaobstaráte. Detské izby z masívu pre dievčatá je vďaka ponuke dánskeho výrobcu úplne nový spôsob zariaďovaní interiérov vašich dievčatiek.

  

Dekorácia do detskej izby pre chlapca

Aj tu je ponuka dánskeho výrobcu, ktorý vám ponúka úplne iný spôsob zariaďovaní interiéru detskej izby, veľmi unikátne. Ku každej kolekcii a danému typu nábytku máte možnosť zaobstarať celú radu dekorácií a detských bytových doplnkov.

 

     

 

Interiér detskej izby chlapca, alebo detskej izby dvoch chalanov ak zaobstaráte poschodovú posteľ, alebo posteľ s prístelkou, môže byť zariadený podľa ich záujmov. A to práve predovšetkým vďaka dekoráciám a doplnkom. Kvalitný detský nábytok z masívu, na ktorý výrobca dáva predĺženú záruku od 3 do 5 rokov. Nábytok do detskej izby, ktorý vás celkom určite prekvapí.