Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nový spôsob predaja nábytku, kolekcie

Radi nakupujete na internete? Tiež sa niekedy strácate a neviete kde, čo nájsť? Vybrali ste si posteľ, ale nedokážete nájsť vhodný matrac? Vybrali ste si postieľku pre bábätko, ale nechce sa vám prechádzať celú kategóriu detského nábytku, aby ste k postieľke v rovnakom dizajne a odtieni našli aj prebaľovací komodu? S nábytkom Aldo, už nemusíte nič hľadať. Nábytok Aldo, ako jediný portál predstavuje nový spôsob predaja nábytku a to prostredníctvom kolekcií. Čo znamená pre vás, našich zákazníkov táto zmena? Rýchly, prehľadný a veľmi jednoduchý nákup, či spôsob, ako zariadiť interiér, ktorý práve potrebujete. Na jednej stránke nájdete u kolekcie, ktorá sa vám páči skrátka všetko. Ako nový spôsob nakupovania využívať a ako vlastne vyzerá?

Zariaďujeme detskú izbu, nákup nábytku a doplnkov na jednom mieste

Na jednej stránke po kliknutí na dizajn, ktorý sa vám páči teda nájdete všetko. To znamená z danej kolekcie, z daného dizajnu všetky samostatné diely, z ktorých možno zostaviť detskú izbu pre chlapca, detskú izbu pre dievča aj pre súrodencov. Nábytok prehľadne zoradený a predovšetkým na jednom mieste. Ďalej v kolekcii nájdete aj diely, ktoré úzko so zariaďovaním detskej izby súvisí a dizajnovo danému nábytku vyhovujú. Napríklad detské stoličky k písacím stolom, čalúnené kreslá, alebo napríklad regály.

A aká je ďalšia výhoda tohto nákupu? V mnohých prípadoch môžete vyberať z niekoľkých prevedení postelí. Pre jedno dieťa klasická detská posteľ, alebo do malého interiéru multifunkčná detská posteľ, pre súrodencov poschodová posteľ, alebo posteľ s prístelkou. Nákup prostredníctvom kolekcií je tiež flexibilná voľba. Nie je tu dané, že presne musíte zaobstarať z piatich, šiestich kusov nábytku. Môžete si vybrať z nepreberného množstva variantov.

 Na ilustračnej fotografii uvádzame príklad detskej izby Champion. Ak sa vám niektorý dizajn, či návrh detskej izby páči, snažíte sa určite pátrať, čo všetko, aký nábytok a doplnky k tejto zostave môžu byť. Ale kde je v ponuke nájsť? Nábytok a doplnky sú najčastejšie priradené do najrôznejších kategórií a to je dlhá cesta. A všetci ako vieme máme v dnešnej dobe málo času. Takže je tu nová ponuka. Ak sa vám detská izba páči, jednoducho na fotografiu kliknite a zobrazí sa vám všetko, čo hoci len trochu môže byť do detskej izby potrebné.


  
                                            
Uviedli sme pár ďalších fotografií, na ktorých môžete vidieť, ako súvisí s úvodným návrhom detskej izby. A zďaleka sme neuviedli všetko, pretože do detskej izby chlapca je k dispozícii konkrétne v tejto kolekcii ďaleko väčšia ponuka samostatných dielov a doplnkov. V kolekcii vždy tiež nájdete vhodné matrace, alebo obliečky a podobne. Veríme, že sme opäť našich zákazníkov oslovili a ich nákup u nás bude ešte príjemnejší a pohodlnejší.