Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nový spôsob predaja nábytku, rýchlejšie a prehľadnejšie

Ak plánujete obstaranie nábytku a to do akéhokoľvek interiéru z pohodlia domova, bez behania s metrom niekde po predajni, potom sme našli nový spôsob, ako možno nábytok veľmi rýchlo a ľahko nájsť. Nový spôsob predaja predstavuje spoločnosť nábytok Aldo, za pomocou ucelených kolekcií, kde napríklad pri zariaďovaní spálne máte v ponuke až 20 najrôznejších dielov nábytku, ktoré sú v identickom odtieni i dizajne. Dnes len málokto čokoľvek z oblasti nábytku a uveďme napríklad práve nákup spálne, vyhotovuje prostredníctvom daných, celých zostáv. V spálni ako v zostave máte vždy posteľ, nočné stolíky, komodu a šatníkovú skriňu. Ale čo keď chcete miesto komody s tromi zásuvkami, napríklad komodu s šiestimi zásuvkami, alebo rozmerovo menšiu šatníkovú skriňu, či naopak väčšiu, chcete si vybrať aj rozmer manželské postele a namiesto jedného nočného stolíka radšej uprednostníte praktický regál? Nábytok Aldo, predstavuje prostredníctvom vždy danej kolekcie, ponuku desiatok samostatných dielov nábytku, kedy vy sami určujete veľkosť postele, tvar a delenie komody, rovnako tak, ako šatníkové skrine. Navyše všetky tieto samostatné diely nájdete v ponuke vždy na jednej strane pekne spolu. Takže nákup je prehľadný, orientácia jednoduchá keďže nie je potrebné nič na stránkach hľadať a spálňu tak rozhodne vyberiete podľa vlastných, aktuálnych potrieb.

Zariaďujeme spálňu, pomocou kolekcie s ponukou desiatok dielov

Kolekcia pre vybavenie spálne ponúka v jednotnom dizajne a odtieňov pre daný typ nábytku niekoľko prevedení. Nábytok sa tak líší rozmermi, usporiadaním, spôsobom otvárania krídel skrine, môžete si vybrať nielen rozmer miesta na spanie postele, ale tiež, či ju chcete so zásuvkami, alebo nadstavcom. Vďaka širokej ponuke samostatných dielov tak existuje aj celý rad rôznych spôsobov, ako spálňu zariadiť. Spálňa môže mať niekoľko podôb a predovšetkým, môžete ju zariadiť naozaj podľa vašich potrieb. Jedným z príkladov, ktorý uvedieme za všetkých, napríklad nábytok do spálne v odtieni sivý orech - biela, kolekcia Most.

Na fotografiách vidíte, ako sa interiér spálne môže zmeniť na základe výberu rozdielnych dielov nábytku. A stále je to rovnaký dizajn, odtieň a dokonca aj výrobcu z Francúzska. Ponuka samostatných dielov, z ktorých teda skladáte spálňu vám úplne zmení charakter tejto miestnosti. Venujete tiež veľkú pozornosť ponuke šatníkových skríň, ktoré sa líšia predovšetkým vnútorným usporiadaním. Zvoľte šatníkovú skriňu s ohľadom na to, že ste partneri. Každý by mal mať svoj úložný priestor a niekto uprednostňuje zásuvky, iný police, alebo šatníkovú tyč. Dôležité je to, že si môžete vybrať z niekoľkých šatníkových skríň a nie je vám daná jedna, ktorá zrovna v zostave je.


    

Na fotografiách môžete vidieť ponuku komôd, ich rozdielne rozmery a predovšetkým usporiadanie. Najčastejšie pre vybavenie spálne všetci zaobstarávajú komodu na prvej fotografii s šiestimi zásuvkami. Ale čo keď máte interiér spálne malý a takto veľká komoda sa jednoducho pri najlepšej vôli do vašej spálne nedá umiestniť. Môžete si vybrať s niekoľkých rozmerovo menších variantov. Navyše nákup nábytku prostredníctvom kolekcií je flexibilný a tak ak komodu nechcete vôbec, nemusíte ju kupovať. Nábytok Aldo ponúka možnosť obstarania nábytku prostredníctvom kolekcií s radom samostatných dielov na výber nielen pre vybavenie spálne, ale aj detskej izby. Vy sami predsa rozhodujete o tom, ktorý nábytok chcete zaobstarať. Veríme, že tento veľmi slobodný nákup, rýchly a prehľadný, mnohým z vás urobí radosť pri zariaďovaní vášho domova.