Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nový unikátny dizajn - spálňa Plexat

Vážení zákazníci,

sme veľmi radi že práve my, Nábytok Aldo, môže ako prvý na slovenskom trhu predstaviť úplne nový, unikátny dizajn spální francúzskeho výrobcu. Systém ponúka predovšetkým možnosť pre zariadenie interiéru klasickej spálne, ale vďaka multifunkčnému prevedeniu môžete tiež vybaviť veľmi malé interiéry, alebo spálňu pre jednu osobu, ale design je možné využiť aj do študentskej izby. Dizajn z kolekcie Evo pre zariadenie spálne vás upúta už na prvý pohľad predovšetkým praktickým nadstavcom nad manželskou posteľou. Poďme si teda nový dizajn francúzskeho výrobcu predstaviť.

 

Spálňa pre skutočne malé interiéry

Ste majiteľovi veľmi malého priestoru pre zariadenie spálne? Žijete v malej garsoniére single a nemáte v pláne zatiaľ zakladať rodinu? Skrátka pokiaľ máte naozaj malý priestor určený na vybavenie spálne, odporúčame šetriť miestom tak, aby miestnosť nebola preplácaná nábytkom. Riešením môže byť posteľ s nadstavcom a šuplíkmi, ktorý v sebe skrýva až prekvapivé množstvo úložného priestoru a aj niečo navyše. Pokiaľ sme vás návrhom spálne oslovili a chcete vedieť viac, k dispozícii je aj katalóg v elektronickej podobe priložený pri návode na montáž v parametroch. Na výrobu bolo použité klasického laminátu v netradičnom odtieni šedý orech. Hrúbka dosiek od 16 do 25 mm. Dodanie v dieloch s nutnosťou montáže podľa návodu.

 

Manželská postel Most   Manželská postel Toronto

 

Je nepísaným pravidlom, že veľa z vecí v domácnosti predovšetkým šatstvo, sa snažíme usporiadať práve v spálni. Pokiaľ však máte malý priestor, rozmerovo mohutné skrine nemôžete využiť. Maximálne sa vám ešte do interiéru zmestí komoda so šuplíkmi, ktorú v prípade potreby v kolekcii francúzskeho nábytku samozrejme tiež ponúkame. Rovnako ako klasické zoskupenie dielov v spálni.

 

 

Nádstavec v podstate supluje nočné stolíky, ktoré potom už nemusíte kupovať. Tým samozrejme ušetríte miesto na podlahe. Za nás sú nástavce a šuplíky skrátka zatiaľ tým najviac úsporným riešením pre vybavenie miestnosti, ktorým je spálňa.

 

Spálňa pre väčšie interiéry

Ak chcete zaobstarať manželskú posteľ s klasickým miestom na spanie o rozmere 160x200 cm, nie je žiadny problém, nemusíte oželieť ani nadstavec. Pokiaľ však patríte k tým šťastlivcom, že pre vybavenie spálne máte k dispozícii väčšiu miestnosť, namiesto nadstavca si môžete dovoliť zaobstarať obvyklú zostavu s nočnými stolíkmi a šatníkovou skriňou, alebo dokonca komodu. Aké odtiene frčia a čo je nové v dizajne určeného na vybavenie spální?

 

Ložnice Aalborg black    Ložnice Aalborh ve skandinávském designu

 

Populárny sa stal čierny odtieň, tak veľkej obľube sa teší škandinávsky dizajn, ktorý je charakteristický spojením odtieňov bielej s prírodnou imitáciou dreva. Či už sa prikloníte ku ktorémukoľvek z návrhov, tak obe varianty v exkluzívnom zastúpení u nás na Nábytku Aldo nájdete. A samozrejme dnes sme vám predstavili len prierez našej ponuky, výber je oveľa väčší.