Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nový unikátny dizajn - spálňa Plexat

Milí zákazníci,
sme veľmi radi, že práve naša spoločnosť, nábytok Aldo, vám môže predstaviť ako prvý úplne nový dizajn, ktorý môže veľa vám vyriešiť problémov s nedostatkom priestoru, ale tiež vyriešiť zariadenie interiérov malých priestorov, alebo pôdnych bytov s šikmými stěnami. Najviac netradičné na novej spálni Plexat je možnosť zasunutie postelí, kedy zo spálne vytvoríte obývaciu stenu a tiež variabilita výšky skriniek, ktoré môžete umiestniť bližšie, či ďalej od steny a tým v podstate regulovať veľkosť úložných priestorov. Snáď najlepšie možné pochopiť systém spálňového nábytku Plexat na našom ukážkovom, názornom videu.

 

Aldo nábytok: názorné video spálne Plexat

 

Spálna Plexat

 

Spálne, ktoré ušetrí starosti

 

Najviac určite oceníte možnosť úložných priestorov, ktoré môžu byť naozaj veľmi veľké, objemné. Skrinky môžu regulovať svoju výšku zadnej dosky a tú, čím vyššie vysuniete, tým ďalej bude od šikmé steny. Priestor za skrinkou sa teda týmto na objem zväčšuje. Pre podkrovné byty, ale aj interiér, kde kvôli nedostatku miesta musíme mať v raz izbe ako spálni, tak obývaciej izby je systém Plexat dokonalý. Zasunutie postelí je vďaka kvalitným koľajničkám veľmi jednoduchý. Postele sú svojimi rozmermi pre matrac 90x200 cm komfortné a nejedná sa teda o žiadne provizórne spanie, ale také, ktoré môžete využívať každý deň. materiálom je mdf doska. Vybrať si tiež môžete z niekoľkých odtieňov, kedy obvodové dosky, korpusy sú vždy biele a mení sa fronty skriniek. Ponúkame odtieň wenge, biely dub, alebo svetlý orech. Skrinky, z ktorých je spálňová stena zostavená si môžete vybrať aj samostatne. Podoba vašej spálne tak môže byť úplne iná.

 

Spálňa Plexat je jedinečná.

 

Nábytok Plexat i do iných interiérov

 

Áno, nábytok Plexat a jeho samostatné diely možno využiť aj na zostavenie napríklad pracovne. Kedy vynecháte postele a využijete varianty možných skriniek. Nábytok Plexat má však využitie v podstate tam, kde Vám príde vhod. napríklad aj v detskej izbe. Záverom, systém nábytku Plexat, holandských dizajnérov je cenovo veľmi dostupný na možnosti, ktoré vám ponúka. veríme, že novinka Plexat vás osloví rovnako ako nás.

 

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.