Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Obraz na stenu Fly Away

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00437-2022
  • 50% bavlna / 50% polyester
  • digitálna tlač na plátno
  • rozmer: 70 x 100 cm
  • drevený rám: 2 x 3 cm
  • design by Bansky

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
82,52 €
49,51 €
-40%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 82,52 €

Parametre produktu

Výška (cm): 70 cm
Šírka (cm): 100 cm
Farba: červená, sivá, čierna
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Obraz na stenu, ktorý zahreje srdce

Obrazy na stenu pre vás vyberáme s láskou a do našej ponuky vkladáme naozaj len tie najkrajšie. Veríme, že nám dáte za pravdu, že obraz, ktorý vám teraz ponúkame, naozaj pri srdci zahreje a musí zlepšiť náladu. Skoro sa nám chce povedať, že obraz na stenu je veľmi roztomilý.

Námet, ktorý ste možno už niekde zahliadli, preniesol výrobca na veľmi kvalitné materiály. Plátno z časti bavlna a polyester je umiestnené na drevenom ráme. K stálosti odtieňov prispieva aj digitálna potlač. Na našich stránkach môžete vyberať zo stoviek designov obrazov na stenu, ktoré taktiež korešpondujú s ponukou nábytku aj ďalších dekorácií s doplnkov. 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte