Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Obraz na stenu Gold Ball

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00474-2022
  • digitálna potlač na plátne
  • rám: 100% drevený - hrúbka: 3 cm
  • rozmer: 70 x 100 cm

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
67,29 €
53,83 €
-20%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 67,29 €

Parametre produktu

Výška (cm): 70 cm
Šírka (cm): 100 cm
Farba: biela, zlatá
Materiál: plátno
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Menej, znamená viac, minimalistický obraz na stenu, ktorý nezostane bez povšimnutia

Všeobecne patria obrazy na stenu, ktoré sú v zlatom prevedení, k veľmi obľúbeným. Práve preto v našej ponuke obrazov na stenu nájdete tak veľký výber v zlatom odtieni. Obraz s veľmi jednoduchým, až minimalistickým námetom, ktorý si však v danej izbe každý všimne. Zlatá guľa zasadená do bieleho pozadia pôsobí veľmi impozantne.

Na našich stránkach nájdete aj široký výber nábytku v zlato bielom prevedení, rovnako, ako ďalších dekorácií a doplnkov. S našou ponukou môžete váš domov priviesť k dokonalosti. Všetko môže súvisieť so všetkým, navyše pamätajme, že ešte len vhodne zvolené detaily tvoria jednotný, dokonalý celok. Obrazy navyše patria k doplnkom, ktoré sú finančne nenáročné a interiér dokážu veľmi zmeniť. Musíme tiež spomenúť vysokú kvalitu obrazu, digitálnu potlač na plátne, zasadené do dreveného rámu.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte