Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Obraz na stenu I wish you talk

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00509-2022
  • 50% bavlna / 50% polyester
  • digitálna tlač na plátno
  • rozmer: 50 x 70 cm
  • drevený rám: 2 x 3 cm
  • design by Bansky

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
48,86 €
34,20 €
-30%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 48,86 €

Parametre produktu

Výška (cm): 70 cm
Šírka (cm): 50 cm
Farba: sivá, modrá, čierna
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Obraz na stenu plný nehy a veľkých prianí

Priala by som si, aby si hovoril. Možno sa malému dievčatku toto prianie splní, v každom prípade obraz na stenu v tejto podobe naozaj zahreje pri srdci. Obraz patrí do skupiny niekoľko málo, pod ktorými je podpísaný dizajnér "Bansky". Jeho tvorba je veľmi špecifická a veľmi obľúbená aj u dospievajúcich detí. Skrátka obrazy na stenu, ktoré majú štýl, majú čo povedať. Vo väčšine obrazov sa jedná o kompozície minimalistické a v odtieňoch sivej, ružovej, červenej a čiernej. Musíme spomenúť aj vysokú kvalitu obrazu, jedná sa o digitálnu potlač na plátne, ktoré je umiestnené na drevenom ráme.

Obraz na stenu pre veselú myseľ, možno obraz na stenu, ktorý vám bude pripomínať, že najlepšie je byť nad vecou. Takže aj keď možno tak na prvý pohľad obraz nepôsobí, v dôsledku je veľmi motivačný, pozitívny. Nádherné spojenie pastelových odtieňov na svetlo sivom pozadí umožňuje umiestnenie obrazu kamkoľvek. Do obývacej izby nad sedaciu súpravu, alebo nad komodu, pristane mu to bude tiež, napríklad v študentskej izbe, alebo spálni. V dnešnom modernom bytovom dizajne sa fantázii medze nekladú a všetko by malo byť predovšetkým o vašom vkuse, vašich pocitoch.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte