Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Obraz na stenu World Map Gold

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00445-2022
  • materiál kovu v zlatom prevedení
  • hrúbka: 2 mm
  • rozmer: 65 x 95 cm
  • v balení inštrukcie na zavesenie

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
213,43 €
160,07 €
-25%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 213,43 €

Parametre produktu

Výška (cm): 65 cm
Šírka (cm): 95 cm
Farba: zlatá
Materiál: kov
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Obraz na stenu World Map GoldStyl, elegancia aj originálne dekorácie. Obraz na stenu z kovu

Tematika mapy sveta sa prepisuje na mnohých obrazoch, či dekoráciách na stenu. Je to obľúbený prvok v miestnosti a mapa sveta sa hodí všade. Nad komodu, nad posteľ, alebo nad písací stôl, alebo jednoducho len tak, na umiestnenie do priestoru. My vám ale prostredníctvom mapy obrazu na stenu práve mapy sveta, predstavujeme vďaka materiálu kovu v zlatom prevedení skutočne veľmi elegantný doplnok do vášho interiéru. Za nás dekorácia, ktorá má svoj osobitý štýl. Ale ak hľadáte elegantný prvok v podobe skôr tradičnejšieho obrazu na stenu aj také u nás v ponuke dekorácií a doplnkov nájdete a vyberať môžete zo stoviek designov.

A samozrejme, že na našich stránkach sa venujeme už druhé desaťročie primárne nábytku, dekorácie a doplnky sú pre váš komfort, kedy u nás nájdete všetko pod jednou strechou, skrátka nákup z pohodlia domova. Pokiaľ dekorácie zaobstaráte spoločne s nábytkom aj tie vám doručíme našou vlastnou dopravou.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte