Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Obstaraním poschodovej postele získate celú detskú izbu

Unikátna ponuka značkového detského nábytku New Joy s predĺženou zárukou až na sedem rokov ponúka veľmi dômyselné designy, predovšetkým potom pre vybavenie veľmi malého interiéru detskej izby dvoch detí. A ak máte k zariadeniu detskej izby vašich detí málo miesta, nastane logicky otázka, ako čo najlepšie miestnosť vybaviť a veci usporiadať. Asi najlepšie bude zabudnúť na obstaranie dvoch samostatných detských postelí, pretože do malého interiéru by ste potom už toho veľa nedali. Ideálným variantom pre malú detskú izbu dvoch detí je vždy poschodová posteľ. Ale dnešná ponuka poschodových postelí už dávno nie je to čo bola, možno vás prekvapí možnosti, ktoré detský dizajn ponúka. Pomocou správnej voľby poschodové postele v podstate získate celej vybavenie detskej izby. Ako najlepšie zariadiť rozmerovo malý detský izbu z dnešnej ponuky nábytku a fenomenálnych designov?

 

 

Riešenie malej detskej izby dvoch dievčat

Pokiaľ sa chystáte vybaviť detskú izbu pre dve malé slečny, asi budete prehováraní k obstaraniu nábytku v ktorom dominuje ružová. Proti tomuto odtieňu u dievčat tak obľúbenému samozrejme nič nenamietáme, ale buďte opatrní. Všetkého veľa škodí a niekedy menej znamená viac. Preto väčšina výrobcov predstavuje detské izby pre dievčatá síce v ružovom prevedení, ale napríklad v kombinácii s neutrálnou bielou či v kombinácii s iným odtieňom.

 

   Patrová postel Bibop s díly kolekce nábytku Charly

 

Predstavujeme vám dva návrhy pre vybavenie interiéru školáčok za pomocou poschodové postele. Dizajn je veľmi originálny, všetko je starostlivo premyslené podľa zásad ergonómie. V podstate tieto riešenia ponúka všetko, čo dve školáčky v detskej izbe potrebujú. A celej zostavy tak ako sú na fotografiu nezaberú ani príliš miesta, ktoré je v malom interiéri tak drahocenné. Identické návrhy detských izieb potom výrobca predstavuje ešte v kombinácii s modrým odtieňom, ponúka sa tak riešenie aj pre vybavenie dvoch chalanov. Páči sa nám tiež len minimálne využitie ružovej farby. Pri vybavovaní detskej izby malých detí, školákov, treba myslieť aj na budúcnosť. A u dievčat čím sú väčšie, tým túžba po ružovej je menšia. A predsa nechcete meniť vybavenie detskej izby každých pár rokov. Je preto lepšie ísť cestou kompromisu a radšej meniť dekorácie a doplnky, ako celé vybavenie izby. Rozhodne vás to príde lacnejšie. Ponuka detských izieb pre dievčatá kde má hlavné slovo poschodová posteľ je naozaj široká. Môžete vyberať z radu najrôznejších riešení a veľmi nápomocná sú aj videá, kde sa môžete presvedčiť nielen o kvalite nábytku, ale zistiť aj jeho funkčnosť.

 

 

Riešenie malej detskej izby dvoch chalanov

Dômyselné návrhy detských izieb kde je v hlavnej úlohe poschodová posteľ sú k dispozícii samozrejme aj pre dvoch chlapcov. Ako sme už spomenuli skôr, je tu využité tradičného odtieni pre chlapcov, ktorým je modrý, ako inak. Ale aj tu sú výrobcovia nohami na zemi a modrej je vo vybavení detskej izby využité sporadicky, skôr len náznakovo, aby sme vedeli kto v izbe je. Či dvaja chlapci, alebo dve dievčatá. Okrem odtieňa, dekorácií a doplnkov nevidíme rozdielnosť vo vybavení detskej izby chalanov. Nábytok možno využiť identický s rovnakou funkčnosťou.

 

   Patrová postel Leo v industriálních odstínech

 

Aj tu vám môžeme predstaviť veľmi dômyselný dizajn, kedy obstaraním poschodovej postele získate vlastne vybavenie celéj detskej izby. Súčasťou postele je okrem miesta na spanie pre dvoch chlapcov aj písací stôl, šatníková skriňa, police a rad ďalších, rafinovane skrytých úložných priestorov. Napríklad pod každým schodíkom vedúcim k hornému lôžku je ukrytý hlboký šuplík. Výrobca tak zaistil nielen úložný priestor navyše, ale aj bezpečnosť pre vaše deti. Nášľapná plocha schodíkov je široká a tým aj bezpečnejšie ako klasický rebrík.

 

Dizajn kolekcie značkového detského nábytku je zatiaľ to najlepšie, čo sa nám podarilo nájsť. Detský nábytok je síce finančne náročný, ale predsa len lacnejšie ako riešenie detskej izby na mieru. A v podstate vy sami si môžete poskladať poschodovú posteľ ako chcete, môžete rôzne kombinovať a tak vlastne využiť reálneho priestoru, ktoré máte pre vybavenie detskej izby v pláne, na maximum.

 

 

Riešenie malej detskej izby pomocou postele s prístelkou

Ak nie ste milovníci poschodových postelí, ale nemôžete si dovoliť zaobstarať do izby dvoch detí dve samostatné postele, je tu predsa len ešte jedna alternatíva. Detská posteľ s prístelkou, kedy dolné lôžko v priebehu dňa zasuniete pod horné lôžko. Niektorí rodičia nemajú k poschodovým posteliam dôveru, hoci dnes sú tieto postele naozaj bezpečné a nehrozí pád dieťaťa z výšky. Ale každý má iný vkus a iné predstavy. Detská izba v malom interiéri vybavený pomocou detské postele s prístelkou má tiež čo ponúknuť.

 

Sestava dětského nábytku Kwai, řešení pro dvě děti

 

Sami môžete na našich príkladoch posúdiť, ktorý návrh by vám pre vybavenie detskej izby vašich detí vyhovoval viac. Dnes sme vám predstavili iba zlomok toho, čo v našej ponuke nájdete a predovšetkým predstavili sme vám značkový nábytok, ktorý patrí k tým najdrahším. Ale kolekcia detského nábytku je obsiahla a vy môžete vybaviť detskú izbu aj prekvapivo lacno. V každom prípade, pre každého v ponuke sa niečo nájde.