Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Obývacia izba na želanie

Každý má k dispozícii úplne iný rozmer a tvar miestnosti, v ktorej zariadiť obývaciu izbu. Veľkú časť potom práve v obývacej izbe zaberie už len samotná sedacia súprava. Ako vybaviť malý, ale aj veľký interiér ako obývaciu izbu? Pre obe varianty platí nejaká tá úskalia. V malom interiéri musíme starostlivo zvážiť každý kúsok nábytku, pretože miestom musíme šetriť. Veľký interiér je zase finančne náročný a aj tu musíme starostlivo zvážiť každý kúsok nábytku, aby sme finančne nevykrvácali. V dnešnom rozprávaní pre vás máme niekoľko užitočných rád a chceme vám tiež predstaviť kolekciu, ktorá je cenovo dostupná, moderná a šitá na mieru každej veľkosti interiéru. Kolekcia nábytku Waren od francúzskeho výrobcu, ktorá ponúka diely na výber pre vybavenie obývacej izby a jedálne.

 

 

Obývacia izba v malej miestnosti

Určite nás príde na menej peňazí ... ale. Potrebujeme na sledovanie televízie na niečom sedieť. Sedacia súprava zaberie mnohokrát polovicu z daného interiéru. Do malých obývacích izieb určite neobstarávajte mohutné, rustikálne sedacie súpravy. Potrebujete ešte hŕbu ďalších dielov, okrem vlastnej sedačky. Určite budete potrebovať televízny stolík, konferenčný stolík, nejaký ten úložný priestor, väčšinou v podobe vitríny, alebo šikovné komody. Navyše všetko medzi sebou musí ladiť, nadväzovať. V malých bytoch často kupujeme práve do obývacej izby jedálenský kút, pretože v spálni, či detskej izbe nie, kuchyňa je najmenší miestností v byte a tak pripadá do úvahy mnohokrát len obývacia izba. A ruku na srdce. Koľko z nás má k dispozícii jedáleň ako samostatnú miestnosť? Preto než začnete vyberať nábytok do obývacej izby majte na pamäti, rozplánujte si, čo všetko od neho očakávate.

Zvažujete jedálenský kút v izbe? Uberte z rozmerov sedacej súpravy. Naozaj potrebujete ďalší úložný priestor, ale pri sebeväčšia snahe jednoducho ešte jednu skriňu, či komodu do izby nedáte? Nezabúdajte na holé steny. Nemusí na nich visieť zrovna len obrazy bez úžitku. Predovšetkým potom v malom interiéri vám umiestnenie obrazu na stene nič užitočného neprinesie, aj keď sú krásne a ak si ich naozaj môžete dovoliť vzhľadom na veľkosť interiéru, sme za. Dnešná ponuka designov to sú najrôznejšie police, skrinky a vitríny tiež s možnosťou zavesenia na stenu. Buďme ale trochu konkrétnejší, predstavme si možnosti pomocou fotografií kolekcia Malt.

 

 Komoda Nova small     Televizní stolek Nova

 

Do malých interiérov sa určite hodia jednoduché línie pre dané diely nábytku. Nič mohutného, monštruózneho, ale čistota. V jednoduchosti je sila a predovšetkým potom v malých interiéroch. Kolekciu ponúkame tiež ako návrhy zostáv pre lepšiu predstavu, ako dané diely budú v interiéri vyzerať.

 

Kolekce nábytku Nova do obývacího pokoje i jídelny

 

 

 

Obývacia izba vo veľkej miestnosti

Veľký priestor naopak môžete oživiť obrazy, dekoráciami, kvetináčmi, taburety, ktoré ako bytové doplnky prídu lacnejšie než zhotovovať do každého zákutia drahý nábytok. Veľký priestor využije aj rad políc a vitrín na zavesenie pre oživenie veľkých, prázdnych plôch. Steny sa príjemne roztriešti. Ako vybaviť obývačka veľkých rozmerov nábytkom? Môžete si dovoliť moderné, ale aj mohutnú sedačku s miestom na ležanie, kedy dlhšiu časť zasahuje do priestoru. Zase sa veľká miestnosť viac vyplní. Miesto miniatúrneho televízneho stolíku si kúpte televízne stenu. Neviete čo máme na mysli. Pozrite sa ako vyriešil veľkú miestnosť francúzsky výrobca svojím návrhom, venujte pozornosť televízne stena, miesto obstaranie stolíku.

 

    

 

Na našej ilustračnej fotografii máte tiež zavesené vitríny na stene, dve vedľa seba. Efektné, lacné a zaplní prázdny kút. Môžete umiestniť 3, alebo 4 vitríny na zavesenie v rade. Vo veľkom priestore sa fantázii medze nekladú. Vôbec nevyzerá zle v modernom, veľkom izbe umiestnenie nejakého jedného, mohutného segmentu. Veľké čalúnené kreslo voľne v priestore, prečo vlastne nie? Všetko, o čom sme vám dnes rozprávali samozrejme nájdete v našej ponuke. A keby ste predsa len chceli s niečím poradiť, sme tu stále pre vás, napríklad aj na on-line chatu.