Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Obývacia izba podľa španielskych dizajnérov

Hľadáte niečo netradičné pre vybavenie obývacej izby? Ste už unavení zo stále sa opakujúcich odtieňov? Chcete mať okolo seba netradičné odtiene v kombinácii s jednoduchými, čistými líniami nábytku? Dnes vám predstavíme niekoľko námetov, ako možno zariadiť obývaciu izbu. Inšpiráciu prinášame až z ďalekého Španielska, kde je pohľad na vybavenie domácností a nemusí to byť len obývacia izba, úplne odlišný. Španielski dizajnéri milujú netradičné odtiene, ktoré v kolekciách, či skôr návrhoch, ktoré vám dnes predstavíme, spojili s prírodnými odtieňmi.Obývacia stena ako stredobod izby

V dnešnej dobe sú v podstate dva spôsoby pre vybavenie obývacej izby. Jedným spôsobom je rozmiestnenie samostatných dielov nábytku po izbe podľa vlastných potrieb a dispozícií miestnosti a samozrejme tým druhým spôsobom je obstaranie obývacie steny. Ponuka designov obývacích stien sa veľmi líši od ponuky, ktorú si možno ešte pamätáte z dôb minulých. Obývacia stena dnes, to už nie je monštruózny kus nábytku, ktorý po umiestnení zabral celý priestor. Obývacie steny dnešných dizajnérov sú elegantné, veľmi vzdušné skrinky spojené do jedného celku, ako na našej prvej fotografii, obývacia stena z kolekcie Nums.

Tiež odtiene ako sme spomenuli už v úvode, predovšetkým potom v podobe designov zo Španielska, sú netradičné, môžeme povedať veľmi hrejivé. Spojenie prírodného duba, samozrejme v jeho imitácii, s sivým, matným odtieňom pôsobí nádherne. Odtiene, ktoré uplatníte v menšom priestore i vo veľkej izbe. A ak k obývacej stene chcete zaobstarať ďalšie diely nábytku v identickom dizajne, potom k dispozícii je všetko potrebné pre kompletné vybavenie obývacej izby.Kolekcia zo Španielska ponúka pre vybavenie obývacej izby dva spôsoby. Máte možnosť zaobstarať obývaciu stenu a máte ale tiež možnosť zaobstarať samostatné diely nábytku, kedy v interiéri obývacia stena nebude. Názory, ktorý spôsob je ten lepší, sa veľmi rôznia. A vy sami môžete posúdiť podľa vlastných potrieb, ku ktorému spôsobu sa prikloníte. V každom prípade aj k obývacej stene môžete kúpiť konferenčný stolík z tejto kolekcie, alebo ak vám chýbajú úložné priestory, potom k obývacej stene môžete zaobstarať skriňu, či komodu. Ak vám vyhovuje podľa dispozícií miestnosti, potom môžete obidva spôsoby spojiť.

Nebojte sa netradičných odtieňov ani v obývacej izbe

Možno väčšina z vás má v povedomí, že pre vybavenie obývacej izby prichádzajú do úvahy iba prírodné dezény imitácie nejakého typu dreva, možno pre tých odvážnejších z vás je tu ponuka čierno biele kombinácie. Ale doba pokročila a dnes pre vybavenie obývacej izby používa aj španielsky výrobca pastelové odtiene, ktoré mnohé z vás naozaj prekvapí. Na ilustračnej fotografii máte možnosť posúdiť kombináciu odtieňov svetlé imitácie dreva dub v spojení s fialovým, vysokým leskom. Nám sa toto spojenie veľmi páči, je nevšedné a ojedinelé.Ak hľadáte inšpiráciu a originálne vybavenie pre svoj domov, u nás vždy nájdete niečo nové. Sústredíme sa na netradičné, nové spôsoby riešenia interiérov, na nábytok vo vysokej kvalite, ktorý vás bude tešiť niekoľko ďalších rokov. Konkrétne u španielskeho výrobcu je to napríklad aj otázka povrchovej úpravy, ktorá nie je vykonaná nalepním papierové fólie s dezénom, ale klasicky odýhováním daného materiálu. Navyše hrúbka laminátové dosky je od 20 do 25 mm. Nábytok je tak stabilný, ponúka dlhú životnosť a je pevný. V prípade sťahovania môžete nábytok ľahko demontovať a v novom bydlisku zložiť. Nábytok naozaj nie je na jedno použitie. Nábytok vyberajte "chytro", aby váš domov bol naozaj domovom v komfortnom prevedení.