Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Obývacia izba v bielych farbách

Biely dezén nábytku, ak chcete farba je v posledných rokoch veľmi populárne. Na trhu sa objavil nábytok v prevedení vysokého bieleho lesku, alebo matné biele. Dnes vám chceme predstaviť ponuku obývacích izieb v bielom prevedení, ktorá patrí k veľmi moderným. Navyše sa jedná o modulový systém, teda obývacia izba, ktorú si môžete zostaviť na mieru, tak, ako vyhovuje rozmerom vašej izby.

 

Moderný nábytok do obývacej izby Ceram I

 

Kam umiestniť bielu obývaciu izbu

 

Každá farba má určitý zmysel a vlastnosti. Biely odtieň patrí k tým, ktorý môže opticky zväčšiť priestor. Pre majiteľov malých panelákových bytov teda obstaranie bieleho nábytku do obývacej izby veľmi užitočné. Tmavé interiéry bez slniečka si žiadajú svoje a jedným z možných riešení môže byť nábytok v bielom odtieni. Kolekcia Palace francúzskeho výrobcu, to je ponuka kvalitne spracovaných samostatných dielov pre zariadenie interiéru obývacej izby. Vybrať si môžete aj ďalšie diely, ktoré kolekcia ponúka pre interiér jedálne. A keďže jedálenský kút v obývacej izbe je veľmi častým riešením v malých interiéroch, ponúka sa praktické riešenie miestnosti v jednom dizajne. 

 

Obývacia izba Palace J33 - diely

 Ďalším systémom pre zariadenie obývacej izby je Combi, ktorý už nie je čisto biely, ale jedná sa o kombináciu vysokého bieleho lesku s odtieňom slivky. Tiež patrí k veľmi obľúbeným. A v neposlednom rade sú tu aj bytové doplnky. U nás môžete kúpiť aj veľmi praktický sedací vak v bielom odtieni a tým ešte viac zvýrazniť celkový ráz izby. nevýhodou u bieleho nábytku je len starostlivosť o neho, kedy je naozaj všetko vidieť. Ale pri kvalite dnešných povrchových úprav, ktoré sú umývateľné, to nie je až toľko práce naviac.

 

 

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.