Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Obývacia izba v bielych farbách

Biely dezén nábytku, ak chcete farba je v posledných rokoch veľmi populárne. Na trhu sa objavil nábytok v prevedení vysokého bieleho lesku, alebo matné biele. Dnes vám chceme predstaviť ponuku obývacích izieb v bielom prevedení, ktorá patrí k veľmi moderným. Navyše sa jedná o modulový systém, teda obývacia izba, ktorú si môžete zostaviť na mieru, tak, ako vyhovuje rozmerom vašej izby.

 

Moderný nábytok do obývacej izby Ceram I

 

Kam umiestniť bielu obývaciu izbu

 

Každá farba má určitý zmysel a vlastnosti. Biely odtieň patrí k tým, ktorý môže opticky zväčšiť priestor. Pre majiteľov malých panelákových bytov teda obstaranie bieleho nábytku do obývacej izby veľmi užitočné. Tmavé interiéry bez slniečka si žiadajú svoje a jedným z možných riešení môže byť nábytok v bielom odtieni. Kolekcia Palace francúzskeho výrobcu, to je ponuka kvalitne spracovaných samostatných dielov pre zariadenie interiéru obývacej izby. Vybrať si môžete aj ďalšie diely, ktoré kolekcia ponúka pre interiér jedálne. A keďže jedálenský kút v obývacej izbe je veľmi častým riešením v malých interiéroch, ponúka sa praktické riešenie miestnosti v jednom dizajne. 

 

Obývacia izba Palace J33 - diely

 Ďalším systémom pre zariadenie obývacej izby je Combi, ktorý už nie je čisto biely, ale jedná sa o kombináciu vysokého bieleho lesku s odtieňom slivky. Tiež patrí k veľmi obľúbeným. A v neposlednom rade sú tu aj bytové doplnky. U nás môžete kúpiť aj veľmi praktický sedací vak v bielom odtieni a tým ešte viac zvýrazniť celkový ráz izby. nevýhodou u bieleho nábytku je len starostlivosť o neho, kedy je naozaj všetko vidieť. Ale pri kvalite dnešných povrchových úprav, ktoré sú umývateľné, to nie je až toľko práce naviac.