Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Obývacia stena Ken glossy white, oak

Výrobca: Dekit
Kód: RIDK0115-2020
  • výška je variabilná, odporúčame zavesenie okolo 180 cm
  • veľmi nadčasový dizajn, k interiéru úsporný
  • tradičné škandinávske odtiene, biela so svetlým dubom
  • minimalistický dizajn vhodný aj do bytov panelákového typu

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
343,38 €
291,87 €
-15%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 343,38 €

Parametre produktu

Výška (cm): 180 cm
Šírka (cm): 200 cm
Hľbka: 41 cm
Farba: svetlý dub, biely lesk
Hmotnosť: 55 kg
Počet balíkov: 1 ks
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: zažehlené hrany
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: španielsko
Záruka: 24 mesiacov

Tradičné spojenie škandinávskych odtieňov, netradične od španielskeho výrobcu, obývacia stena Ken

Či už riešite malú, či veľkú obývaciu izbu, zostavy skriniek z ponuky španielskeho výrobcu, patrí k veľmi nadčasovým a veľmi efektívnym. Maximálne využívajú priestor, majú logiku a dávajú nám zmysel. Ideálne aj do obývacej izby panelákového typu bývania, alebo jednoducho do obývacej izby, ktorej rozmery sú naozaj "minimalistické". Úsporné línie, nábytok, ktorý nezaberá miesto, pretože nie je mohutný a často, ako práve v tomto prípade, je aspoň časť nábytku zavesená na stene. Výška je relevantné, keďže každý si môže skrinky zavesiť práve tak, ako potrebuje, či ako dovolí televízny prijímač. My len odporúčame výšku pre zavesenie hornej časti obývacie steny.

Zostava nábytku do obývacej izby, z kolekcie Ken od španielskeho výrobcu, nás prekvapila tiež dostupnou cenou s ohľadom na kvalitu spracovania a silu materiálu. Svetlé odtiene sú vhodné aj do tmavších interiérov a teraz vám ponúkame odtieň svetlý dub a biely lesk, kreré práve zaručujú svetlosť dizajnu. V kolekcii ponúka výrobca rad dostupných obývacích stien v najrôznejších dizajnoch, všetky ale vo veľmi nadčasovom prevedení.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodové postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Dekit, RM
Španielsky výrobca, ktorý sa sústredí na veľmi moderné designy, využívajúce takisto nové technológie a odtiene, ktoré sú úplne netradičné a nové. Španielsky výrobca, ktorý ponúka trendy dizajn naprieč všetkými miestnosťami, od obývacej izby, cez spálňu, predsieň, až po detskú izbu. Dizajn, ktorý sa v mnohých ohľadoch, predovšetkým potom pre kategóriu detského nábytku, sústredí na maximálnu úsporu miesta vo vašom interiéri. Buďte netradiční a spokojní s dizajnom, až zo slnečného Španielska.

Alternatívny tovar

Skladom Skladom
25%
Obývacia stena Elle glossy white, oak

Obývacia stena Elle glossy white, oak

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
391,86 €
293,89 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte