Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Obývacie izby dnes

Ako umiestniť televíziu, ako zariadiť vôbec stenu, kde je televízia umiestnená, či už zavesením priamo na nej, alebo na nejakom stolíku, to je otázka dnešnej témy. A téma to je obsiahle s ohľadom na skutočnosť, koľko riešení len pre samotné umiestnenie televízneho prijímača výrobcovia ponúkajú. V podstate máme dva spôsoby ako umiestniť televízny prijímač. Zaobstaráme televízny stolík, na ktorý televíziu jednoducho položíme, alebo zaobstaráme televíznu stenu, keď chceme lcd obrazovku na stenu zavesiť. A tu výrobcovia prichádza s ponukou úplne nových designov, namiesto stolíka televíznu stenu. Ponuka je navyše veľmi široká, vyberať môžete z najrôznejších rozmerov a odtieňov. 

 

Kam sa televízna stena "hodí"

Všade. Ako do malých, tak do veľkých interiérov obývacích izieb. Vysvetlenie je veľmi jednoduché. Televízne steny môžu v podstate v malom interiéri nahradiť klasické obývacie steny a vo veľkom interiéri sa zase stena nebude tak strácať ako malý televízny stolík. Možno pre ilustráciu poslúži najlepšie fotografie televíznych stien tak, ako ich výrobcovia predstavujú.

 

    

 

Na našej prvej fotografii francúzsky dizajnér ponúka riešenie pre obe varianty umiestnenia televízie. Môžete ju jednoducho na spodnú skrinku postaviť, ale môžete ju tiež medzi skrinky zavesiť na stenu. Či hornú policu so skrinkou posuniete viac doprava, alebo doľava, je len na vás a predovšetkým potrebách vášho priestoru. Design striedmy, ale veľmi moderné, riešenie viac ako flexibilné. Celkovo potom tento návrh v malom interiéri plní funkciu za klasickú obývaciu stenu a vo veľkom interiéri krásne vynikne. Ponuka podobných riešení je veľmi široká a stala sa veľmi populárnou. Klasické televízne stolíky sú asi na nejakú dobu na ústupe, ale aj tie, samozrejme, v našej ponuke nájdete. Ale poďme ďalej.

 

 

Kolekcia je veľmi dobrým príkladom, ako využiť televíznu stenu v malom aj veľkom interiéri obývacej izby. Pokiaľ disponujete väčším priestorom pre vybavenie obývacej izby, je možné v tejto kolekcii v identickom dizajne zaobstarať ďalšie diely nábytku a priestor tak príjemne a veľmi štýlovo "dovybaviť". A pokiaľ disponujete rozmerovo malou miestnosťou, zaobstaráte zase naopak "len" televíznu stenu.

 

 

Možností je celý rad vďaka ponuke samostatných dielov na výber. Obývacia izba dnes, to je naozaj úplne nový trend bývania. Výrobcovia sa sústredia svojimi návrhmi na maximálnu funkčnosť, pohodlie, jednoduchú údržbu av neposlednom rade aj cenovú dostupnosť. Jednoduchý, ale funkčný design je jednou z ciest ako aj v kategórii moderného nábytku nízke ceny docieliť.