Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Obývacie izby v nových dizajnoch

Každý z nás má inú predstavu a možnosti pri zariaďovaní obývacej izby. Preto sme radi, že na našom portále, môžeme ponúkať nábytok do obývacej izby, ktorý dáva možnosť výberu zo samostatných dielov. Každý zákazník si tam môže vybrať nábytok podľa svojich potrieb. Dnes Vám predstavíme nábytok do obývacej izby z noviniek o nábytku.

 

Prírodný odtieň dreva

Ak máte svetlú obývaciu izbu, prežiarenú slniečkom, potom si môžete dovoliť zariadiť jej interiér vo veľmi modernom, prírodnom odtieni dubu. Naozaj netradičný, až originálny dizajn, ponúka kolekcia Luneo, ktorá ponúka veľké množstvo samostatných dielu k výberu. Vybrať si môžete z troch druhov komôd, dvoch druhov vitrín, konferenčný a televízny stolík a kolekcia dokonca ponúka policu, regál a šatníkovú skriňu, ktorá nebýva v ponuke obývacích izieb tak častá. Kolekcia, ponúka naozaj pre zariadenie obývacej izby bezpočet možností a kombinácií vlastného zostavenia pre Váš interiér. Všetky diely nájdete v našej ponuke samostatne, ak potrebujete, môžete si napríklad zaobstarať jeden z dielov, ľubovoľne podľa výberu. Použitým materiálom je laminátová doska vo veľmi modernom dizajne.

 

   

 

Rozhodne veľmi netradičná je možnosť zostavenia do pravého uhla. Takže pokiaľ vaša obývacia izba patrí k naozaj k veľmi rozmerovo malým, našli ste práve jedno z možných riešení. Druhým spôsobom na zostavenie obývacej steny je klasické, teda do jednej priamky. Či už si vyberiete akúkoľvek variantu, rozhodne obstaraním obývacej steny z kolekcie Uma od španielskeho výrobcu získate originálny a veľmi nadčasový dizajn, ktorý tiež ponúka množstvo úložných priestorov. ako vyzerá vnútorné usporiadanie týchto úložných priestorov najlepšie znázorňuje ilustračné fotografie. Výška je samozrejme variabilná, záleží len na vás, do akej výšky zavesíte horné vitríny, skrinky. Uvedená výška je jednoduchým odporúčaním.

 

Steny s bielym leskom

Obývacia stena z kolekcie Han od španielskeho výrobcu exkluzívne na našich stránkach. Obývacia stena v dvoch farebných variantoch, stena, ktorá ponúka úložný priestor skrytý, ale aj úložný priestor za sklom, teda otvorený. A úložný priestor za sklom je pre milovníkov dekorácií, pre tých z vás, ktorí si radi vystavíte veci, ktoré máte radi a chcete ich mať pekne na očiach. Zastúpenie obývacích stien od španielskeho výrobcu je naozaj veľké a vy tak máte z čoho vyberať. Posúvame design bližšie k vám, snažíme sa na náš trh prinášať také riešenia, ktoré zlepšia vaše bývanie za veľmi príjemnú cenu. A návrh obývacej steny z kolekcie Enna je toho dobrým príkladom.

 

  

 

Ak sa vám obývacia stena páči, môžete ešte navyše z kategórie obývacej izby zaobstarať množstvo ďalších dielov v škandinávskom spojení odtieňov. Od komôd, cez konferenčné stolíky, až po obľúbené, dizajnové regály. Flexibilné možnosti pre vás zákazníkov sú okrem originálneho designu ďalším dôležitým prvkom preto, aby sme daný produkt, riešenie interiéru do ponuky zaradili. Všetko, čo potrebujete vedieť predstavujeme prostredníctvom ilustračných fotografií, vnútorné usporiadanie jednotlivých skriniek, spôsob zloženia či rozloženia a vysvetlenia všetkých potrebných rozmerov. Páči sa nám taktiež mohutný dizajn v minimalistických, priestoroch efektne využívajúcich, líniách.