Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Obývacie izby v nových dizajnoch

Každý z nás má inú predstavu a možnosti pri zariaďovaní obývacej izby. Preto sme radi, že na našom portále, môžeme ponúkať nábytok do obývacej izby, ktorý dáva možnosť výberu zo samostatných dielov. Každý zákazník si tam môže vybrať nábytok podľa svojich potrieb. Dnes Vám predstavíme nábytok do obývacej izby z noviniek o nábytku.

 

Prírodný odtieň dreva

Ak máte svetlú obývaciu izbu, prežiarenú slniečkom, potom si môžete dovoliť zariadiť jej interiér vo veľmi modernom, prírodnom odtieni dubu. Naozaj netradičný, až originálny dizajn, ponúka kolekcia Luneo, ktorá ponúka veľké množstvo samostatných dielu k výberu. Vybrať si môžete z troch druhov komôd, dvoch druhov vitrín, konferenčný a televízny stolík a kolekcia dokonca ponúka policu, regál a šatníkovú skriňu, ktorá nebýva v ponuke obývacích izieb tak častá. Kolekcia Luneo, ponúka naozaj pre zariadenie obývacej izby bezpočet možností a kombinácií vlastného zostavenia pre Váš interiér. Všetky diely nájdete v našej ponuke samostatne, ak potrebujete, môžete si napríklad zaobstarať jeden z dielov, ľubovoľne podľa výberu. Použitým materiálom je laminátová doska vo veľmi modernom dizajne.

 

 

Šedá s bielym leskom

Kolekcia Nolita, ktorú si dovolíme Vám predstaviť, patrí k veľmi moderným, návrh dizajnu je podľa najnovších trendov a dopytu zákazníkov. Taktiež kombinácia odtieňov patrí k veľmi vyhľadávaným. Aj túto kolekciu, si môžete vybrať zo širokej ponuky segmentov, ako je televízny stolík, konferenčný stolik, komoda a vitrína. Možnosť výberu samostatných dielov pre zariadenie interiéru obývacej izby, naozaj podľa Vašich potrieb, patrí k najobľúbenejšiemu spôsobu nákupu. Každý z Vás si môže určiť, ktoré diely potrebuje, vďaka flexibilite tak nemusíte kupovať nábytok, aj keď je v zostave, ale Vám ho netreba.

 

Pre Vašu predstavu ponúkame druhý návrh zostavy.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.