Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Obývacie steny na Aldu

V tomto týždni predstavili mnoho nových a zaujímavých systémov do obývačky. Systémy modulové, alebo dané už zostavené obývacie steny. Moderný nábytok do obývacej izby, to je námet dnešného článku a aj také zostavy vás určite príjemne oslovia nielen svojim dizajnom, ale aj kvalitou a podľa nášho názoru veľmi dostupnou cenou.

 

Kolekce nábytku do obývacího pokoje Nova

 

Obývacia izba na mieru - praktické bývanie

Možnosť výberu zo samostatných dielov na zostavenie obývacej izby, alebo obývacej steny sú veľmi praktické. Flexibilný, modulový systém vám vlastne ponúka zariadiť interiér vašej obývačky na mieru, tak, ako vy potrebujte, bez zbytočných výdavkov navyše tým, že si zaobstaráte niečo, čo nebude nikomu vo vašej domácnosti na úžitok. Nábytok do obývačky, pokiaľ sa jedná o modulový systém, ktorým kolekcia Lana na ďalšej fotografii je, vám ponúka rozmiestnenie jednotlivých dielov voľne po izbe, alebo dané diely môžete zostaviť do jednej priamky obývacej steny. Možností sa tak ponúka veľmi veľa a zariadenie obývacej izby tak nie je zložitou záležitosťou. A za zmienku stojí vo väčšine kolekciách tiež možnosť zaobstarania nábytku v rovnakom dizajne aj do jedálne.

 

Tv stolek Ness graphit   Komoda Ness graphit   Konferenční stolek Ness graphit

 

Obývacie steny - dané zostavy

Ak ste s vašou fantáziou na škorpiónovi, potom asi využijete možnosti vo výbere už daných, navrhnutých zostáv. Nové kolekcie nábytku do obývačky patria k veľmi moderným a vďaka svojmu dizajnu je vhodná pre zariadenia malých interiérov, napríklad panelákového bývania.

 

    Velmi oblíbené do obývacího pokoje jsou i regály

 

 

Ponuka nových obývacích izieb a obývacích stien je veľmi zaujímavá a určite stojí za vzhliadnutie aspoň na inšpiráciu. Nábytok predstavujeme aj na našom portáli veľmi prehľadne tak, aby zostavenie obývacej izby podľa vášho priania bolo veľmi jednoduché a zábavné.