Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Obývacie steny s úložným priestorom

Najviac využívanou izbou v domácnosti, je najčastejšie obývacia izba. A práve preto, by sme mali mať vždy na mysli zariadiť ju tak, nech sa v nej cítime naozaj dobre. Obývacia izba musí vyzerať reprezentatívne, pretože v nej prijímame návštevy, ale častým problémom, ktorý mnohí z nás riešime, je nedostatok úložných priestorov pri dnešných moderných návrhoch obývacích stien. My vám dnes predstavíme práve tie, ktoré vaše požiadavky spĺňajú.

 

 

 

Modulové systémy

Nákupom obývacej steny by ste mali vždy pamätať na dostatok úložného miesta, a preto vám dnes predstavíme steny, ktoré ponúkajú modulový systém. Čo to znamená? Bezpočet možností a kombinácií, podľa vlastného výberu, na zostavenie vášho interiéru. A práve tieto modulové steny patria v dnešnej dobe k najobľúbenejším nákupom. Môžeme si poskladať vlastnú stenu podľa svojich predstáv, potrieb a možností. Modulový nábytok je prispôsobivý, variabilný, ladiaci vždy k sebe av neposlednom rade, čo je hlavným faktorom, je funkčný. Modulové obývacie steny sú priestorovo prispôsobivejšie a môže sa tak viac priblížiť vašim predstavám a nápadom. Modulový nábytok je vlastne stavebnicového charakteru a verte, že stavebnica to je. Na prvej fotografii, sme vám predstavili obývaciu stenu z kolekcie Montana, kedy sa práve jedná sa o systémový nábytok, ktorý je možné zostaviť variabilne podľa vášho vlastného vkusu, požiadaviek a potrieb. Aj napriek svojej jednoduchosti je táto obývacia stena veľmi praktická a ponúka dostatok úložného priestoru ako na dekorácie, všetky nevyhnutnosti a čo je hlavná aj šatníková skriňa na oblečení. A navyše odtieň duba a jedinečný dizajn dodá každej obývačke svoje kúzlo. Ďalšia obývacia stena z kolekcie Onyx, patrí aj k tým, ktoré ponúkajú veľmi priaznivú cenu s ohľadom na úpravu bieleho lesku, moderný dizajn a osvetlenie. Predstavujeme kolekciu Onyx, ktorá ponúka oveľa viac dielov, než uvádza jeden z možných zostavení na fotografii. Kolekcia v trendy vyhľadávanom prevedení, kombinácia svetlý dub a biely lesk. Bezkonkurenčná cena, moderný dizajn, ktorý podľa počtu dielov vhodný ako pre malé tak aj väčšie interiéry obývacích izieb. Nábytok s presklenými skrinkami a tiež s LED osvetlením v cene.

 

  

 

V dobách nie, tak dávno minulých, boli moderné obývacie steny mohutných rozmerov, ktoré zaberali miesto cez celú jednu stenu obývacej izby. Návrhy obývacích stien boli pevne dané, nešlo je teda rozložiť, alebo inak prispôsobiť vašim požiadavkám a ešte bolo na trhu len pár typov stien. Preto každá slovenská domácnosť mala rovnakú, alebo veľa podobnú obývaciu stenu. A tomu je už našťastie koniec. Na našom portáli si môžete vyberať zo širokej škály obývacích zostáv a stien, rôznych farieb, rozmerov, prevedení, zoskupenia a hlavne tie, ktoré ponúkajú multifunkčnosť a vy si môžete obývaciu stenu zostaviť podľa vlastných potrieb a požiadaviek. Ak máte svetlý interiér a dáte prednosť tmavšiemu odtieňu, máme pre vás obývaciu stenu, z kolekcie Palace, práve v odtieni venge. Áno, svetlé interiéry plné slniečka a denného svetla si žiadajú svoje a jedným z možných riešení môže byť nábytok v odtieni venge.

 

 

Pokiaľ máte pocit, že vás interiér vás nudí a je zbytočne fádny, môžete ho skúsiť rozžiariť napríklad práve touto kolekciou štýlového nábytku. Kolekcia Nova, nábytok v temperamentných odtieňoch a škandinávskych líniách vás rozhodne dostane, predovšetkým až v momente, keď zistíte, ako váš interiér prekukol.

 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.