Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Obývačka, z ktorej sa musíte zblázniť!

Svetlé drevo, biele steny, sem tam nejaký farebný doplnok že už ste takých obývačiek videli nespočetne veľa a je to len nuda, nuda a nuda? Práve pre vás sú potom určené nasledujúce tipy. Klasická biela sedacia súprava skvele vynikne, pokiaľ ju skombinujete s pestrými farbami. Veľmi dobre vyzerajú ostré kontrastné tóny, napríklad tmavo ružová. Tá sa dá použiť i na vymaľovanie stien a na drobné doplnky. Nábytok Aldo vám ponúka.

 

Prechodový stupeň

Aby kontrast nebol taký ostrý, môžete pridať ďalšiu farbu lila. Vytvorí prechodový stupeň medzi bielou a tmavou  a interiér zjemní. Na stenách sa potom v takom interiéri skvele vynímajú fotografie. Na výber stále máte celú paletu ďalších farieb! A nemusíte kvôli tomu kupovať nový nábytok. So zostavou v kombinácii sivého dubu a polomatnej bielej môžete zladiť aj ostré farby.

Obývacia izba Luneo

 

Drevo tvorí atmosféru aj keď sa jedná len o imitáciu

Nábytok v imitácii dubového dreva už patrí pomaly medzi klasiku a výborne sa uplatní i v obývačke. Fialová je síce trochu divoká, ale pokiaľ vám to neprekáža, nebojte sa s ňou vymaľovať jednu zo stien, napríklad tú, pred ktorou sa chystáte postaviť zostavu nábytku, tak jako to vidítě na  pripojenej fotografii. Ďalšiu zo stien, rovnako ako podlahu, môžete zvoliť v kontrastnej bielej a doplniť ju kobercom.

Obývacia stena Travis