Infolinka: +420 724 777 014 (Po-Ne 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Dopravné
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Dopravné
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Posviťte si na útulný domov. Vyberte si z originálních svítidel, které dají vašim domovům tu správnou jiskru.

Dopravné
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Odtiene moderných spální

Povrchová úprava, teda odtieň, ktorý je výrobcom najčastejšie pre moderné designy spální volený, sú bezpochyby vysoké lesky. Najčastejšie potom v bielom a čiernom prevedení. Najväčšiu ponuku moderných spální v úprave vysokých leskov predstavuje prostredníctvom našich webových stránok francúzsky výrobca. Z čoho si teda môžete vybrať? A ako vybrať aby ste boli s nákupom spokojní?

 

Zostava spálne Messina

Jedna zo spální v bielom, vysokom lesku od francúzskeho výrobcu je z kolekcie Messina. Stredobodom zostavy je mohutná manželská posteľ, ktorú si môžete vybrať v ponúke samostatných dielov a to z miestom na spanie 160x200 cm. Samozrejme, že tak ako je tomu vždy, aj tu platí, že rošty sú v cene postele.

 

 

 

Ďalšími dielmi, ktoré môžete v kolekcii zaobstarať sú šatníková skriňa, nočný stolík, šuplíková komoda. A ak sa vám páči spálňa tak ako je na našom návrhu, môžete kúpiť aj spálňu ako celú zostavu.

 

 

Zostava spálne Split

Ak ste skôr priaznivci tmavších odtieňov, aj v tomto prevedení na našich stránkach nájdete hneď niekoľko zostáv. Jednou z nich je tiež spálňa Split, tiež od francúzskeho výrobcu a samozrejme tiež v modernom dizajne. Aj tu pre šatníkovú skriňu zvolil výrobca zrkadlové priečelie a posuvné krídla. Manželská posteľ na výber len v jednom rozmere a to klasickom 160x200 cm. Manželská posteľ vás však môže osloviť veľmi netradičným nadstavcom v jej záhlaví, ktorý má tiež veľmi praktickú funkciu.

 

 

Spálňa z kolekcie Split ako zostava sa stala na našom portále veľmi obľúbenou. Môžete zvoliť ako celú zostavu, tak si vybrať z ponuky samostatných dielov, napríklad len manželskú posteľ. Ostatne tak, ako to umožňujeme u všetkých zostáv v našej ponuke.

 

Nepísané pravidlá pre správny výber manželské postele

Každá posteľ je tak kvalitná, ako kvalitnú do nej zaobstaráte matrac. Jedno bez druhého stráca význam. Pre manželskú posteľ, teda pre páry, vždy odporúčame oddelené matrace. Predovšetkým pre väčšie pohodlie, ktoré matrace samostatne ponúka väčšiu, než veľká matrace pre oboch partnerov. Aj preto do našich postelí, vrátane postele Dark, umiestňujeme dva rošty. Sú vždy už v cene postele. Na našich stránkach ponúkame matrace českého výrobcu, ktoré patrí k veľmi kvalitným

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.