Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Odtiene moderných spální

Povrchová úprava vysokého lesku, v akomkoľvek odtieni, patrí pri modernom nábytku k nepísanému pravidlu. Na našich stránkach nájdete hneď niekoľko kolekcií spální v tomto prevedení a to hlavne v bielom vysokom lesku a čiernom vysokom lesku. Lesk dodáva nábytku a nemusí to byť nutne len spálňa, nevšedná elegancia a podčiarkujú ešte viac moderný dizajn. Čo vám môžeme ponúknuť na našom portáli?

 

Zostava spálne Curtys v bielom lesku

Jedna zo spální v bielom, vysokom lesku od francúzskeho výrobcu. Stredobodom zostavy je mohutná manželská posteľ, ktorú si môžete vybrať v dvoch rozmeroch miesta na spanie a to 160x200 cm a 180x200 cm. Väčší rozmer postele je veľmi lákavý, pretože stále týchto väčších postelí nie je veľa v ponuke moderného designu. Samozrejme, že tak ako je to vždy, aj tu platí, že rošty sú v cene postele.

 

 

 

Ďalšími dielmi, ktoré môžete v kolekcii zaobstarať sú šatníková skriňa, nočný stolík, šuplíková komoda. A ak sa vám páči spálňa tak ako je na našom návrhu, možno zaobstarať aj spálňu ako celú zostavu. Vysoké lesky majú dve nevýhody. Docielenie efektu lesku je náročné na výrobu, preto sú zostavy v tejto úprave finančne náročné. Tiež na leskoch je viac viditeľná aj najmenšia nečistota. ich údržba je však veľmi jednoduchá, stačí ich obyčajná, vlhká handrička. Lesky tiež najlepšie vyniknú na jednoduchých líniách iba moderného dizajnu.

 

Zostava spálne Curtys v tmavom lesku

Pokiaľ ste skôr priaznivci čierneho vysokého lesku, aj v tomto prevedení na našich stránkach nájdete hneď niekoľko zostáv. Jednou z nich je aj spálňa Dark, tiež od francúzskeho výrobcu a samozrejme aj v modernom dizajne, aby daný lesk vynikol. Aj tu pre šatníkovú skriňu zvolil výrobca zrkadlové priečelie a posuvné krídla. Manželská posteľ však na výber iba v jednom rozmere a to klasickom 160x200 cm. Manželská posteľ vás však môže osloviť veľmi netradičným nadstavcom v jej záhlaví, ktorý má taktiež veľmi praktickú funkciu.

 

 

Ložnice Curtys v černém lesku

 

Spálňa z kolekcie Curtys ako zostava sa stala na našom portále veľmi obľúbenou. Môžete zvoliť ako celú zostavu, tak si vybrať z ponuky samostatných dielov, napríklad len manželskú posteľ. Ostatne tak, ako to umožňujeme u všetkých zostáv v našej ponuke.

Nepísané pravidlá pre správny výber manželské postele

Každá posteľ je tak kvalitná, ako kvalitnú do nej zaobstaráte matrac. Jedno bez druhého stráca význam. Pre manželskú posteľ, teda pre páry, vždy odporúčame oddelené matrace. Predovšetkým pre väčšie pohodlie, ktoré matrace samostatne ponúka väčšiu, než veľká matrace pre oboch partnerov. Aj preto do našich postelí, vrátane postele Dark, umiestňujeme dva rošty. Sú vždy už v cene postele. Na našich stránkach ponúkame matrace českého výrobcu, ktoré patrí k veľmi kvalitným