Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ojedinelé designy francúzskych spální

Je naozaj neuveriteľné, čo francúzski výrobcovia ešte ponúknu na trh. Dnes Vám predstavíme nábytok do spálne v ojedinelých odtieňoch, ktorý je prepracovaný do posledného detailu. Premenou prešli manželské postele aj samotnej spálňové zostavy, ako sa sami presvedčíte na dnešnej malej ukážke.

Posteľ Brooklyn H52.106 - šuplík a regály

 

Kolekcia Brooklyn

Na nedávnom veľtrhu v Nemecku, bola predstavená táto kolekcia Brooklyn, ktorá nás uchvátila svojou dokonalou prepracovanosťou, kvalitou a originalitou. Preto sme ani chvíľu neváhali a ihneď ju zaradili do ponuky spální na našom portáli. O tom, že bude úspešná, sme nepochybovali, ale že vzbudí taký záujem u Vás zákazník, sme nerátali. Ale vôbec sa nečudujem! Stačí sa pozrieť na prvú fotografiu, na ktoré sme Vám predstavili manželskú posteľ Brooklyn so zásuvkou a regály. V dnešnej dobe, kedy priestory spální nie sú tak veľké, ako tomu bývalo kedysi, je táto posteľ ideálna! Ponúka ako úložné priestory v podobe šuplíku, tak originálne vymyslené regáliky po bokoch postele, ktoré nám plne nahradí či už nočné stolíky, či malú knižnicu. Na nasledujúcej fotografii, môžete názorne vidieť, ako táto posteľ elegantne vynikne v zostave spálne. Je to samozrejme len návrh spálne, pretože všetky segmenty nábytku ponúkame ako samostatné diely. Pre zákazníkov, ktorým sa však do izby potrebné nezmestí komoda, či veľká skriňa a potrebovali by menšie, pre tých je ponuka samostatných dielov s flexibilným výberom veľmi užitočná. Francúzsky výrobca prináša riešenie spálne so špeciálnou povrchovou úpravou, na nerozoznanie od pravého dubového dreva, mdf doska s reliéfom je veľmi jednoduchá na údržbu, čo sú ďalšie plusy tejto originálnej spálne. Túto kolekciu Brooklyn, ponúka v dvoch odtieňoch a to v dube, ktorý sme Vám predstavili na fotografiách, alebo v čisto bielom odtieni, pre tých z Vás, ktorí máte radi svetlé odtiene nábytku.

Spálňa Brooklyn H52 - diely

V kategórii spálne zostavy, nájdete ďalšie ojedinelé nové dizajny spální, ktoré sme pre Vás tento rok zaradili v novinkách o nábytku. Veríme, že sa Vám dnešná malá ukážka kolekcie Brooklyn páči, rovnako ako nám.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.