Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ojedinelé designy francúzskych spální

Je naozaj neuveriteľné, čo francúzski výrobcovia ešte ponúknu na trh. Dnes Vám predstavíme nábytok do spálne v ojedinelých odtieňoch, ktorý je prepracovaný do posledného detailu. Premenou prešli manželské postele aj samotnej spálňové zostavy, ako sa sami presvedčíte na dnešnej malej ukážke.

 

Nábytek do ložnice Mimizan

 

Moderná kolekcia nábytku do spálne

Na nedávnom veľtrhu v Nemecku, bola predstavená táto kolekcia Curtys, ktorá nás uchvátila svojou dokonalou prepracovanosťou, kvalitou a originalitou. Preto sme ani chvíľu neváhali a ihneď ju zaradili do ponuky spální na našom portáli. O tom, že bude úspešná, sme nepochybovali, ale že vzbudia taký záujem u Vás zákazníkov, sme nepočítali. Ale vôbec sa nedivíme! Stačí sa pozrieť na prvú fotografiu, na ktorej sme Vám predstavili manželskú posteľ Curtys so šuplíkom a regálmi. V dnešnej dobe, keď priestory spální nie sú také veľké, ako tomu bývalo kedysi, je táto posteľ ideálna! Ponúka ako úložné priestory v podobe šuplíka, tak originálne vymyslené regálky po bokoch postele, ktoré nám plne nahradia či už nočné stolíky, alebo malú knižnicu.

 

 

 

Na nasledujúcej fotografii, môžete názorne vidieť, ako táto posteľ elegantne vynikne v zostave spálne. Je to samozrejme iba návrh spálne, pretože všetky segmenty nábytku ponúkame ako samostatné diely. Pre zákazníkov, ktorým sa však do izby napríklad nezmestí komoda, či veľká skriňa a potrebovali by menšie, pre tých je ponuka samostatných dielov s flexibilným výberom veľmi užitočná. Francúzsky výrobca prináša riešenie spálne so špeciálnou povrchovou úpravou, na nerozoznanie od pravého dubového dreva, mdf doska s reliéfom je veľmi jednoduchá na údržbu, čo sú ďalšie plusy tejto originálnej spálne. Túto kolekciu Curtys, ponúka v dvoch odtieňoch a to v dube, ktorý sme Vám predstavili na fotografiách, alebo v čisto bielom odtieni, pre tých z Vás, ktorí máte radi svetlé odtiene nábytku.

V kategórii spálne zostavy, nájdete ďalšie ojedinelé nové designy spální, ktoré sme pre Vás tento rok zaradili v novinkách o nábytku. Veríme, že sa vám dnešná malá ukážka kolekcie Curtys páči, rovnako ako nám.