Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Opäť sme pre vás priviezli nové dizajny z tohtoročnej výstav

Aj v tomto roku sme sa už po ôsmej zúčastnili najväčšej výstavy nábytku v Európe a to v Nemecku, v Kolíne nad Rýnom. A ako každým rokom aj tento rok sme sa z výstavy vrátili s množstvom zaujímavých nových dizajnov, načerpali sme novú inšpiráciu a už teraz na našich stránkach niektoré z noviniek môžete nájsť a sú k vám dispozícii. Tohtoročná výstava bola opäť v znamení dômyselným dizajnov, ktoré by vám zákazníkom mali priniesť predovšetkým úsporu miesta v interiéri. Najväčší dôraz potom výrobcovia, či lepšie povedané dizajnéri, kladú na úsporu miesta v detskej izbe, ktoré vo väčšine prípadov obývajú minimálne dve deti. A tak miesta nie je pre žiadneho z vás rodičov nazvyš, pri zariaďovaní detskej izby dvoch, či viac detí. Dômyselný dizajn môže aj z malého interiéru vytvoriť nádherný, vzdušný priestor.

 

Najväčšej obľube sa pre vybavenie detskej izby teší vždy poschodové postele. Predstavujeme ponuku poschodových postelí od Španielskeho výrobcu, ktorý pre návrhy využíva príjemné pastelové odtiene a detský nábytok zo Španielska je naozaj temperamentný. Ponuka poschodových postelí bude aj v tomto roku veľmi široká a rozhodne je sa na čo tešiť. Nové designy prinášajú ako súčasť celého konceptu poschodové postele, tiež napríklad praktické šatníkové skrine na vysunutie, aby prístup k oblečeniu bol jednoduchý a dieťa tak malo väčší a lepší prehľad, čo vo skríň má. K poschodovej posteli budete mať možnosť kúpiť aj ďalší nábytok pre kompletné vybavenie detskej izby vašich detí. Trebárs pod písací stôl, ktorý je súčasťou dizajnu môžete kúpiť praktický kontajner na pojazdoch. V ponuke ale nájdete napríklad tiež komody, alebo veľké skrine, ak menšia skriňa zabudovaná v posteli nestačí.

 

Je len na vás, ako príjemne poschodová posteľ budete vyzerať v interiéri vašej detskej izby. Veľmi záleží na výmaľbe stien, zvolených dekoráciách a doplnkoch. Ideálne pre detskú izbu sú svetlé tóny, aby nebola miestnosť príliš tmavá. Svetlé steny v bielom, či krémovom odtieni ideálne korešpondujú s ružovými prvkami na posteli. K poschodovej posteli pre chlapca potom môže byť svetlo hnedá, alebo svetlo sivá výmaľba, ktorá bude pekne nadväzovať na poschodovú posteľ v bielom prevedení. Veľa robí tiež typ posteľné bielizne. Ak uprednostňujete elegantnú detskú izbu, potom je lepšie zvoliť jednotné, nie príliš detské obliečky, treba bez detských postavičiek. Všetko je tiež o veku vašich detí a ich záujmoch, či vkusu. Poschodové postele sú z roka na rok dômyselnejšie a temperamentnejšie.

Nové designy pre dospelých, nový nábytok do všetkých interiérov

Samozrejme, že sme hľadali tiež inšpiráciu a nové nápady, ktoré by sme vám mohli predstaviť aj pre vybavenie interiérov ako je jedáleň, spálňa, alebo obývacia izba. Niektoré designy nás oslovili, iné menej, ponuka je však rovnako široká. Fenoménom tohto roku budú tmavé odtiene, veľa návrhov využíva čierneho odtieňa v kombinácii s prírodným dekorom. Aj v kategórii nábytku pre dospelých sa kladie dôraz na maximálnu úspora miesta v interiéri a niektoré designy sú veľmi minimalistické. Ženy určite poteší nové návrhy toaletných stolíkov, muža zase napríklad barový stolík v podobe motorky. Tento návrh je veľa extrémny a netradičný, ale prečo nie.

 

Nábytok Aldo aj tento rok ponúkne designy vo výhradnom zastúpení

Sme veľmi radi a sme veľmi pyšní na to, že nábytok, ktorý vám už toľko rokov ponúkame, nenájdete nikde inde. Vybavenie vášho interiéru tak bude veľmi originálne a trúfame si tvrdiť, že aj netradičné. S nábytkom Aldo budete vždy vedieť ako prví, čo je nové, aké sú trendy a čím ešte viac ušetriť miesto napríklad vo vašom malom interiéri. To čo vám ponúkame máme odskúšané, aby sme mali istotu, že nábytok vám predáme naozaj kvalitný a bez závad. Ale nielen to, nábytok vám musí slúžiť po mnoho rokov bez ujmy na zdraví.Nábytok nechceme len predať, o nábytku si s vami radi budeme rozprávať a našom Facebooku je komunikácia už veľmi rušná, o nábytok sa vám chceme starať, keď vás bude niečo trápiť. Preto sme tiež zaviedli novú službu a to vybavenie reklamácie do 48 hodín u vybraných typov nábytkov, samozrejme u tých, ktoré sa najviac predávajú. Túto službu ale našťastie pre vás, ale aj pre nás ako spoločnosť, málokto využíva, pretože reklamácií v roku 2018 bolo krásnych 1,8%. Aj na túto skutočnosť sme právom pyšní a je to vždy o dokonalej súhre medzi výrobcom a predajcom, je to tiež o vlastné našej doprave, kedy naši vodiči, ktorí vám nábytok vozia zaobchádzajú s tovarom veľmi opatrne. Už niekoľko rokov našim zákazníkom ponúkame dopravu zadarmo a výnos nábytku do poschodia zdarma. Naša práca nás baví, snažíme sa vám predstavovať nábytok s temperamentom a dušou.