Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Originálna imitácia dubového dreva

Francúzsky výrobca ponúka nadčasový dizajn nábytku do obývacej izby, alebo jedálne. Nábytok z kolekcie Luneo, verne imituje dubové drevo vďaka novým, použitým technológiám. Táto úprava nábytku umožnila na rozdiel od obstarania nábytku z dubového dreva, aspoň čiastočne znížiť cenu. Použitým materiálom nie je totiž dubové drevo, ale lamino a MDF doska, a jej fólia je vernou imitáciou. A pozor, nielen na pohľad, ale vďaka reliéfu aj na dotyk.

 

 

 

 

Originálna imitácia

 

Ak máte radi drevený nábytok, ale bývate napríklad v panelovom dome, kde sa masívny nábytok zo dreva moc nehodí, potom iste radi využijete nábytok z kolekcie Luneo. Nábytok z tejto kolekcie má moderný dizajn a je vyrobený z novodobých materiálov. Vzhľad dubového dreva je u kolekcie Luneo dosiahnutý špeciálnou povrchovou úpravou. Tá drevo imituje tak verne, že materiál, mdf dosku, naozaj rozpozná len odborník. Imitácia je naozaj tak dokonalá, že ju nevidíte len na pohľad, ale vďaka pórovitému, či strukovému reliéfu na dyhe ju tiež rozpoznáte aj hmatom. Túto kolekciu nábytku si môžete zaobstarať vo farbách prírodného svetlého dubu, alebo vo farbe sivého duba.

 

 

 

Možnosť výberu

 

Ako vidíte z fotografií, môžete prepojiť obývaciu izbu s jedálňou a vytvoriť tak moderný, originálny dizajn interiéru. Celú kolekciu Luneo, na našom portále nábytku Aldo, ponúkame aj v jednotlivých segmentoch. Je teda len na vašich možnostiach, či si zaobstaráte danú zostavu, alebo si navrhnete sami váš interiér z dostupných segmentov. Sú tu na výber ako rozmerovo rôzne komody, jedálenské stoly, konferenčné stolíky, televízne stolíky, alebo vitríny. Francúzsky výrobca ako prvý predstaviteľ novej technológie povrchových úprav, ponúka naozaj kvalitný a originálny nábytok.

 

 

 

Výber je len na vás.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.