Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Originálna imitácia dubového dreva

Francúzsky výrobca ponúka nadčasový dizajn nábytku do obývačky, alebo jedálne. Nábytok z kolekcie Titan-Broceliande, verne imituje dubové drevo vďaka novým, použitým technológiám. Táto úprava nábytku umožnila na rozdiel od obstarania nábytku z dubového dreva aspoň čiastočne znížiť cenu. Použitým materiálom nie je totiž dubové drevo, ale mdf doska a jej fólia je vernou imitáciou. A pozor, nielen na pohľad, ale vďaka reliéfu aj na dotyk.

 

 

Originálna imitácia v spojení so šedým odtieňom

Kolekciu vám predstavujeme v interiéri jedálneobývacej izby, ale samozrejme, že jednotlivé samostatné diely je možné využívať ľubovoľne. Ak máte radi drevený nábytok, ale bývate napríklad v panelovom dome, kde sa masívny nábytok z dreva veľmi nehodí, potom určite radi využijete nábytok z kolekcie. Nábytok z tejto kolekcie má moderný design a je vyrobený z novodobých materiálov. Vzhľad dubového dreva je pri kolekcii dosiahnutá špeciálnou povrchovou úpravou. Tá drevo imituje tak verne, že materiál, mdf dosku, naozaj rozpozná iba odborník. Imitácia je naozaj taká dokonalá, že ju nevidíte len na pohľad, ale vďaka pórovitému, či strukovému reliéfu na dyhe ju tiež rozpoznáte aj hmatom. Túto kolekciu nábytku si môžete zaobstarať vo farbách prírodného svetlého duba, alebo vo farbe šedého duba.

 

 

Možnosť výberu samostatných dielov

Ako vidíte z fotografií, môžete prepojiť obývaciu izbu s jedálňou a vytvoriť tak moderný, originálny dizajn interiéru. Celú kolekciu Titan, na našom portáli nábytku Aldo, ponúkame aj v jednotlivých segmentoch. Je teda len na Vašich možnostiach, či si zaobstaráte danú zostavu, alebo si navrhnete sami Váš interiér z dostupných segmentov. Sú tu na výber ako rozmerovo rôzne komody, jedálenské stoly, konferenčné stolíky, televízne stolíky, alebo vitríny. Francúzsky výrobca ako prvý predstaviteľ novej technológie povrchových úprav, ponúka skutočne kvalitný a originálny nábytok.

 

 

Malá ukážka, odtieni prírodný dub. Výber je iba na Vás.