Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Originálne dizajny izieb pre bábätká

Zariadenia detskej izby pre bábätká, sa líšia len v tom, že namiesto klasickej postele, kupujeme detskú postieľku pre bábätko. Francúzsky výrobca myslel aj na to, že keď dieťa odrastie, je potrebné mu zaobstarať klasickú posteľ a preto detské izby tohto výrobcu, sa skladajú sa samostatných dielov, aby sme v budúcnosti mohli v tom istom dizajne dokúpiť ďalší potrebný nábytok, ako práve klasickú posteľ, alebo písací stôl.

Detská izba Cesar - diely

 

Najvyššia kvalita

Pri zariaďovaní detskej izby pre bábätko, musíme hlavne myslieť na kvalitu detskej postieľky, ktorá musí byť predovšetkým veľmi bezpečná, aby dieťa z nej nevypadlo. Musí ponúkať postranné posuvné bočnice, u kvalitné detské postieľky je samozrejmosti tiež polohovateľný rošt. Veľkou výhodou je aj komoda s prebaľovacím pultom, ktorá uľahčí rodičom, hlavne mamičkám, jednoduché prebaľovanie bábätka. Detská izba Cesar, ktorú Vám predstavujeme na hornej fotografii, všetky tieto kritériá spĺňa. Ďalším veľkým plusom je fakt, že francúzsky výrobca používa ABS hrany, na nábytku nenájdete žiadny ostrý roh a všetky diely sú certifikované. Jednoduchý dizajn detskej izby Cesar, doplnil francúzsky výrobca príjemným efektom na každom z dielov nábytku. Béžová, či skôr svetlo hnedá farba ako doplnok pôsobí naozaj originálne. Základným odtieňom je potom biela, môžete teda detskú izbu zaobstarať ako pre dievčatko, tak pre chlapčeka. Pretože sa jedná o detskú izbu, ktorá sa skladá z jednotlivých dielov, nie je problém v budúcnosti, zaobstarať práve klasickú detskú posteľ, či iné doplnky. Na ďalšej fotografii, Vám predstavíme detskú izbu Sorbet, ktorá je tak trochu v retro dizajne, vysokej kvality. Celá kolekcia Sorbet, je navyše efektne doplnená farebnými obrazcami v podobe kociek, ktoré pôsobí veľmi originálne. Posúďte sami, ako môže táto detská izba vyzerať veľmi originálne.

Detská izba Sorbet P70 - diely

Detská postieľka-izba Kirsten P28.605

 

Postieľka ako detská izba

Áno aj takú možnosť, ponúka základné prevedenie a využitie postieľky Kirsten, kedy jej obstaranim môžete v neskoršom veku dieťaťa získať nasledovnou demontážou detskú izbu. Demontážou postieľky získate klasickú detskú posteľ pre matrac 90x200 cm, vrátane roštu, šuplík pod posteľ, nočný stolík, komodu, regál a knižnicu. Teraz sa cena teda určite nezdá vysoká, vzhľadom na to, že získate kompletnú detskú izbu. Pretože sa jedná o kolekciu, ktorá ponúka samostatné diely, tak môžete dokúpiť ďalší potrebný nábytok, ako treba šatníkovú skriňu. Francúzsky výrobca ponúka aj detský nábytok pre bábätko v tej najvyššej možnej kvalite, o čom svedčí zakončenie pomocou ABS hrán, nábytok nemá žiadne ostré rohy a je certifikovaný. Ako môže v budúcnosti detská izba z kolekcie Kirsten vyzerať, Vám ponúkame na poslednéj fotografii.

Detská izba Kirsten - diely

Ponuka najrôznejších prevedení detských izieb pre bábätko, je od francúzskeho výrobcu veľmi široká. Výhodou je, že všetky kolekcie Vám predstavujeme s možnosťou výberu samostatných dielov tak, aby ste neboli nútení kupovať nábytok, ktorý nevyužijete.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.