Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Originálne dizajny izieb pre bábätká

Zariadenia detskej izby pre bábätká, sa líšia len v tom, že namiesto klasickej postele, kupujeme detskú postieľku pre bábätko. Francúzsky výrobca myslel aj na to, že keď dieťa odrastie, je potrebné mu zaobstarať klasickú posteľ a preto detské izby tohto výrobcu, sa skladajú sa samostatných dielov, aby sme v budúcnosti mohli v tom istom dizajne dokúpiť ďalší potrebný nábytok, ako práve klasickú posteľ, alebo písací stôl.Najvyššia kvalita

Pri zariaďovaní detskej izby pre bábätko, musíme hlavne myslieť na kvalitu detskej postieľky, ktorá musí byť predovšetkým veľmi bezpečná, aby dieťa z nej nevypadlo. Musí ponúkať postranné posuvné bočnice, u kvalitné detské postieľky je samozrejmosti tiež polohovateľný rošt. Veľkou výhodou je aj komoda s prebaľovacím pultom, ktorá uľahčí rodičom, hlavne mamičkám, jednoduché prebaľovanie bábätka. Detská izba, ktorú Vám predstavujeme na fotografii, všetky tieto kritériá spĺňa.

 

  

 

Ďalším veľkým plusom je fakt, že francúzsky výrobca používa ABS hrany, na nábytku nenájdete žiadny ostrý roh a všetky diely sú certifikované. Jednoduchý dizajn detskej izby doplnil francúzsky výrobca príjemným efektom na každom z dielov nábytku. Béžová, či skôr svetlo hnedá farba ako doplnok pôsobí naozaj originálne. Základným odtieňom je potom biela, môžete teda detskú izbu zaobstarať ako pre dievčatko, tak pre chlapčeka. Pretože sa jedná o detskú izbu, ktorá sa skladá z jednotlivých dielov, nie je problém v budúcnosti, zaobstarať práve klasickú detskú posteľ, či iné doplnky. Na ďalšej fotografii, Vám predstavíme detskú izbu Sweet, ktorá je tak trochu v retro dizajne, vysokej kvality. Posúďte sami, ako môže táto detská izba vyzerať veľmi originálne.

 

 

Postieľka ako detská izba

Áno aj takú možnosť, ponúka základné prevedenie a využitie postieľky Gaia, kedy jej obstaranim môžete v neskoršom veku dieťaťa získať nasledovnou demontážou detskú izbu. Demontážou postieľky získate klasickú detskú posteľ pre matrac 90x190 cm, šuplík pod posteľ, komodu, regál a písací stôl. Teraz sa cena teda určite nezdá vysoká, vzhľadom na to, že získate kompletnú detskú izbu. Pretože sa jedná o kolekciu, ktorá ponúka samostatné diely, tak môžete dokúpiť ďalší potrebný nábytok, ako treba šatníkovú skriňu. Francúzsky výrobca ponúka aj detský nábytok pre bábätko v tej najvyššej možnej kvalite, o čom svedčí zakončenie pomocou ABS hrán, nábytok nemá žiadne ostré rohy a je certifikovaný. Ako môže v budúcnosti detská izba z kolekcie Celeste vyzerať, Vám ponúkame na poslednéj fotografii.

 

 


Ponuka najrôznejších prevedení detských izieb pre bábätko, je od francúzskeho výrobcu veľmi široká. Výhodou je, že všetky kolekcie Vám predstavujeme s možnosťou výberu samostatných dielov tak, aby ste neboli nútení kupovať nábytok, ktorý nevyužijete.