Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Originálne francúzske komody

Aj dnes tomu nebude inak a opäť si predstavíme ďalší z noviniek na našom portále. Bude to francúzsky nábytok, ktorý si zaslúži byť solitérom, môže stáť samostatne v priestore a tak trochu "vybočovať" z radu. Na mysli máme priestranné komody, ktoré si nemohli vynachváliť už naše staré mamy. Áno aj taká komoda môže stáť ako samostatný solitér v obývacej izbe a pôsobiť elegantne.

 

Široké uplatnenie komody

Nie vždy sú súčasťou obývacej steny komody, ktoré nám poskytujú toľko potrebný úložný prosto. Tento nábytok do obývacej izby, v podobe komody, máva rôzne využitie. Záleží predovšetkým na rozmeroch komody a konštrukčného vyhotovenia. Komody do obývačky môžeme deliť podľa niekoľkých kritérií. V našej ponuke nájdete komody zásuvkové, komody s dvierkami, kombináciu zásuviek a dvierok či komody s otvoreným odkladacím priestorom. Dvierka môžu byť buď presklené, alebo celé z mdf dosky. Tiež možno zaobstarať komody orientované na šírku aj výšku. Do komôd možné odkladať rôzne predmety. Najčastejšie to sú cennosti, rôzne dokumenty, doklady, rodinné fotografie a pod. Komody do obývacej izby je možné ich využívať aj k úschove oblečenie, ktoré sa nezmestilo do šatníkovej skrine. Dnes vám predstavíme francúzske komody, netradičného dizajnu v rôznych moderných odtieňoch.

 

Komoda Ness graphit      Netradiční komoda Nova

 

Industriálne komody

Ak ste milovníci originálneho štýlu pri zariaďovaní interiéru, alebo ak ste tiež prepadli novému trendu „vintage designu“, potom vás rozhodne potešíme širokou ponukou nábytku do všetkých interiérov, miestností. Do kategórie designov "vintage" patrí aj táto komoda umiestnená na kovovej konštrukcii, vďaka čomu je stabilná a pevná, navyše má to aj dizajnový efekt. Horná odkladacia plocha niekedy aj z tvrdeného skla, vierohodnú imitáciu dreva potom zastupuje laminátová doska.

 

 

 

To všetko detailne spracované, ako môžete posúdiť na ilustračných fotografiách. Nastaviteľná výška kovového podstavca pre prípad nerovnej podlahy, možnosť ľubovoľného umiestnenia police do niekoľkých polôh podľa potreby a sklo, ktoré je usadené tak, aby skutočne bolo na svojom mieste. Dostupná cena, ktorú výrobca predovšetkým docielil sériovou výrobou. Túto štýlovú komodu nájdete takmer po celom svete a teraz konečne aj na našom trhu.

Komody ponúkame v najrôznejších odtieňoch a designoch. Veríme, že sme vás malou ukážkou komôd zaujali a vyberie si určite každý. Nezabúdajte, že v rovnakom prevedení ako sú komody môžete zaobstarať celý rad ďalších dielov pre možné zostavenie celého interiéru.