Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Originálny francúzsky rustikálny nábytok

Drevo je prírodný produkt, už dlho sa používa ako surovina v nábytkárskom priemysle. Drevený nábytok je elegantný, zdravý, odolný a vhodný do každého interiéru. Na našom portáli ponúkame v rustikálnom štýle jedálne, spálne, pracovne, alebo obývacie izby. Milovníci tohto dreveného nábytku si u nás určite vyberú!

 

Jedáleň

Jedáleň Elise, ktorú Vám predstavíme ako prvú, ponúka eleganciu francúzskeho vidieka. Francúzsky výrobca pracuje k spokojnosti všetkých zákazníkov, ktorí chcú mať neobvyklý a unikátny nábytok, chcú vyniknúť a oceňujú kvalitu a presnosť. Celkovo pôsobí design jedálne veľmi jemne, čo je docielené aj transparentnou bielu, ktorá zachováva viditeľnú štruktúru dreva a mosadznými, veľmi detailne prepracovanými úchytky. Rustikálny nábytok Elise patrí k veľmi kvalitným, čo môžete vidieť aj na uvedených fotografiách s detailmi.

 

Spálňa

Ďalši exkluzívny nábytok v podobe spálne je úplne z masívneho dubového dreva. Spálňa Calie z dubového dreva ako materiál nábytku, osloví aj tých z Vás, ktorí uprednostňujú ekologické zariadenie bytu. Veľký dôraz kladie francúzsky výrobca nielen na materiál, ale aj celkové spracovanie, vrátane úchytiek a ručne vykonané povrchovej úprave. Masív, drevo dub je pre výrobu nábytku jeden z najkvalitnejších, oproti borovici ponúka vysoký stupeň tvrdosti.

 

Obývacia izba

Ako posledný predstavujeme rustikálny nábytok kolekcie Elise, ktorá je typickým predstaviteľom designu francúzskej vinárskej oblasti. Elegantné spracovanie, transparentná biela pre zachovanie viditeľnosti štruktúry dreva a dôraz na detail v podobe mosadzných úchytiek, to sú len niektoré z atribútov kolekcie. K dispozícii má kolekcia rustikálneho nábytku samozrejme ďalší široký výber dielov a to nielen pre vybavenie interiéru obývacej izby, ale aj kuchyne, či jedálne.

Nábytok Aldo, zabezpečuje bezpečnú dopravu zdarma po celej republike doručenie na uvedenú adresu a vynášku až do bytu. Rustikálny nábytok od nás ponúka takisto dvojročnú záruku.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.