Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Originálny francúzsky rustikálny nábytok

Drevo je prírodný produkt, už dlho sa používa ako surovina v nábytkárskom priemysle. Drevený nábytok je elegantný, zdravý, odolný a vhodný do každého interiéru. Na našom portáli ponúkame v rustikálnom štýle jedálne, spálne, pracovne, alebo obývacie izby. Milovníci tohto dreveného nábytku si u nás určite vyberú!

 

Jedáleň

Jedáleň, ktorú Vám predstavíme ako prvú, ponúka eleganciu francúzskeho vidieka. Francúzsky výrobca pracuje k spokojnosti všetkých zákazníkov, ktorí chcú mať neobvyklý a unikátny nábytok, chcú vyniknúť a oceňujú kvalitu a presnosť. Celkovo pôsobí design jedálne veľmi jemne, čo je docielené aj transparentnou bielu, ktorá zachováva viditeľnú štruktúru dreva a mosadznými, veľmi detailne prepracovanými úchytky. Rustikálny nábytok Elise patrí k veľmi kvalitným, čo môžete vidieť aj na uvedených fotografiách s detailmi.

 

    

 

Spálňa

Ďalši exkluzívny nábytok v podobe spálne je úplne z masívneho dubového dreva. Spálňa mahagónového dreva ako materiál nábytku, osloví aj tých z Vás, ktorí uprednostňujú ekologické zariadenie bytu. Veľký dôraz kladie francúzsky výrobca nielen na materiál, ale aj celkové spracovanie, vrátane úchytiek a ručne vykonané povrchovej úprave. Masív, drevo dub je pre výrobu nábytku jeden z najkvalitnejších, oproti borovici ponúka vysoký stupeň tvrdosti.

 

 

Obývacia izba

Ako posledný predstavujeme rustikálny nábytok kolekcie Elise, ktorá je typickým predstaviteľom designu francúzskej vinárskej oblasti. Elegantné spracovanie, transparentná biela pre zachovanie viditeľnosti štruktúry dreva a dôraz na detail v podobe mosadzných úchytiek, to sú len niektoré z atribútov kolekcie. K dispozícii má kolekcia rustikálneho nábytku samozrejme ďalší široký výber dielov a to nielen pre vybavenie interiéru obývacej izby, ale aj kuchyne, či jedálne.

 

 

Nábytok Aldo, zabezpečuje bezpečnú dopravu zdarma po celej republike doručenie na uvedenú adresu a vynášku až do bytu. Rustikálny nábytok od nás ponúka takisto dvojročnú záruku.