Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Originálny nábytok do chlapčenských izieb

Na našom portáli sa snažíme zaraďovať stále nejaké novinky. Nielen dievčatá, ale aj chlapci, stále častejšie, túži po originálnom interiéri, pre pohodové chvíľky vo svojom kráľovstve. Ich predstavy a sny, vám pomôže možno split nová kolekcia Battle, od francúzskeho výrobcu, ktorý je známy svojím originálnym dizajnom.

 

Neobyčajný dizajn

A to je pravda! Dizajn zameral výrobca na možnosť využitia zariadenie interiéru detskej izby pre chlapcov. Tomu zodpovedá aj doplnenie návrhu pomocou obrázkov, ktoré sprevádza každý z dostupných dielov tejto kolekcie. Pre výrobu bol použitý klasický materiál laminátovej dosky v príjemnej kombinácii odtieňov bielej so svetlým dubom. Posteľ môžete zaobstarať takú, aká vám bude vyhovovať. Či už jednoduchú, klasickú, so zásuvkou, alebo so všetkým, čo vidíte na prvej fotografii. Veľkou výhodou je totiž flexibilný výber samostatných dielov, ktoré kolekcia ponúka. Pojazdný stolík, ktorý je súčasťou návrhu, možno umiestniť kamkoľvek, teda ak ho nepotrebujete, môžete úplne z postele odstrániť. A vďaka kolieskam je manipulácia veľmi jednoduchá aj pre deti, čo je veľkou výhodou. Ak sa vám stolík zdá snáď pre prácu vašich detí malý, ponúkame klasický písací stôl Battle s praktickým nadstavcom, na druhej fotografii. A práve nadstavec je u detí veľmi obľúbený, pretože umožňuje dostatok úložných priestorov. A vďaka nemu, umožňuje tak voľnejšiu písaciu plochu. Samotný stôl potom ponúka zásuvku a skrinku, pre ukladanie školských pomôcok.

 

Dětský pokoj Fabric

 

 

Praktické poschodové postele, ktoré vybavia celú izbu

Poschodová posteľ so stolom. Ideálne riešenie malých priestorov, variabilné riešenie, moderný design, kvalitné prevedenie. Doprava zadarmo. Detské poschodové postele so stolom pre jedno, ale aj až pre 3 deti. Veľa variant a farebných prevedení. Poschodová posteľ so stolom ideálne vyrieši priestor v detskej izbičke, pritom posteľ môže byť len pre jedno, ale pokojne aj pre tri deti. Variantov je viac, stačí si vybrať.

 

Patrová postel Higher 

 

 

Aj v detskej izbe, ktorá je určená len pre jedno dieťa často bojujeme s nedostatkom miesta. Ako veľmi úsporné riešenie môže byť obstaranie poschodovej postele, s miestom na spanie pre jedno dieťa a stolom pod vyvýšenou posteľou. Sú ale aj varianty postele pre 3 deti a pritom aj so stolom (ako je to na videu pod popisom). Pod poschodovou posteľou nemusí byť len stôl, ale napríklad aj skrine, poličky a inak využitý priestor.

 

Dúfame, že vás francúzsky výrobca opäť zaujal, rovnako, ako nás. Napríklad práve spomínaný pojazdný stolík, tak taký nápad vidíme pri nábytku vôbec prvýkrát a veľmi sa nám páči.