Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Originálny, úplne nový dizajn detského nábytku

Sme veľmi radi, že sme pre vás, našich zákazníkov získali úplne unikátny dizajn detského nábytku od španielskeho výrobcu. Dizajn, z ktorého je cítiť slnko, dizajn, ktorý ponúka sýte, pastelové odtiene naozaj pre deti. Zároveň je tento detský nábytok veľmi praktický a funkčný, predovšetkým potom rieši nedostatok priestoru v detskej izbe. Široká ponuka poschodových postelí s úložným priestorom v podobe zásuviek, komôd a dokonca aj šatníkových skríň. Odtiene typické pre vybavenie detskej izby dievčaťa, alebo naopak odtiene typické pre vybavenie detskej izby chlapca. Ponuka je úplne nový pohľad na zariadenie interiéru detskej izby a my vám v dnešnom článku predstavíme, na čo sa môžete tešiť najviac.

Ponuka poschodových postelí s úložným priestorom

Ideálnym riešením pre vybavenie detskej izby viac detí, sú už niekoľko desaťročí poschodové postele. Ich dizajn je fak z roka na rok dômyselnejší a na ponuke poschodových postelí zo Španielska, je praktické využitie poschodové postele v interiéri dvoch, ale aj jedného dieťaťa naozaj poznať.

   

Príkladom môžu byť fotografie, poschodová posteľ pre dve dievčatá s šatníkovou skriňou a zásuvkami. K poschodovej posteli môžete kúpiť kontajner pod písací stôl a rad ďalších komponentov, ako je napríklad veľmi moderná polica na stenu. Priestor medzi lôžkami je väčší, než býva u týchto postelí zvykom a to 76 cm. Úložný priestor vás rozhodne prekvapí objemom. Celkovo je dizajn pritom veľmi jednoduchý, vrátane moderných úchytiek. Druhá fotografia ponúka riešenie, ako vybaviť detskú izbu pre jedno dieťa a maximálne ušetriť miesto. Áno, aj pre jedno dieťa niekedy nemáme v izbe príliš priestoru navyše. Pod vyvýšeným lôžkom je písací stôl, police a k dispozícii, či súčasťou poschodové postele je aj priestranná šatníková skriňa. A to vám zaberie len pár centimetrov z vášho interiéru. Rozhodne menej, než samostatne umiestnená posteľ, regál a skriňa.

Moderné detské izby

Aj tu je široká ponuka pastelových odtieňov a nábytok veľmi moderný. Okrem základnej ružovej a modrej varianty v kombinácii s bielou je k dispozícii žltá, zelená, červená, alebo čierna varianta. Páči sa nám veľmi priestranné detské postele, ktoré disponujú hlbokými zásuvkami.

 

Medzi veľmi obľúbené riešenie rozhodne patrí rôzne tvarované police na zavesenie. Úspora miesta vďaka týmto členitým policiam je značná. Detské postele samozrejme s prístelkou aj úložným priestorom navyše. Zaujímavé sú aj rohové šatníkové skrine a vôbec všetko, čo tento španielsky výrobca moderného detského nábytku ponúka, je jedným slovom úžasné.