Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Otvorená detská šatníková skriňa Bonn - smoky blue, biela

Výrobca: Trasman
Kód: TRS033-2019
Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
282,43 €

Parametre produktu

Výška (cm): 160 cm
Šírka (cm): 80 cm
Hľbka: 33 cm
Farba: biela, modrá
Materiál: lamino
Povrchová úprava: dyha
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: španielsko
Záruka: 24 mesiacov

Netradičný, minimalistický dizajn ponúka otvorená šatníková skriňa

Nechcete príliš utrácať za šatníkovú skriňu? Chcete nájsť iný, lacnejší spôsob pre riešenie úložných priestorov, alebo hľadáte také riešenie, ktoré v malej detskej izbe nezaberie príliš veľa miesta? Odpoveďou na všetky tieto požiadavky je otvorená šatníková skriňa z kolekcie Bonn z ponuky španielskeho výrobcu.

Šatníkový regál v minimalistickom dizajne splní účel ako klasická šatníková skriňa, ale môžete napríklad tiež využiť ako doplnenie úložných priestorov k šatníkovej skrini. Alebo môžete doplniť úložné priestory niektoré z ponúkaných poschodových postelí. Možno tiež umiestniť dva šatníkové regály vedľa seba, môžete ale tiež zaobstarať pre ucelenú zostavu v identickom dizajne písací stôl, ako predstavujeme na jednej z ilustračných fotografií. Šatníková stena je veľmi kvalitná, hrúbka laminátu až 22 mm. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu, ktorá je v tomto prípade veľmi jednoduchá.


Trasman
Španielsky výrobca patrí k špičkovým výrobcom a jeho dizajn je na našich stránkach obľúbený najviac. Ponuka sýtych, detských odtieňov, široký výber z ponuky samostatných dielov nábytku, kedy aj k poschodovej posteli možno všetko zaobstarať a tak môžete v identickom dizajne zariadiť celú detskú izbu s týmto typom miesta na spanie. Dodanie poschodové postele v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.

Viac z kolekcie

Detská izba pre dvoch chlapcov BO1 smoky blue

Prejsť do kolekcie
Aldo býva s vami, buďme v kontakte