Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Oválny jedálenský stôl Belina

Výrobca: Neyt
Kód: ACT086-2018
nedostupné
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
324,86 €

Parametre produktu

Farba: biela, dub
Hmotnosť: 40 kg
Materiál: masív dub
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: dánsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo
Povrchová úprava: lak

Návod na montáž

Veľký priestor pre každé jedlo

Ak stále váhate, ktorý jedálenský stôl bude ideálny do Vašej jedálne, máme pre Vás odpoveď - je to tento! Jedná sa o kúsok z umeleckej dielne dánskych dizajnérov, ktorí skĺbili praktickosť a dizajnový prvok. Tento jednoduchý minimalistický kúsok Vám zaručuje prejasnenie Vášho interiéru. Aj tá najmenšia jedáleň sa razom zväčší, pretože biely minimalistický stôl Vám miestnosť opticky zväčší. Najlepšie postupy boli použité, aby Vám priniesli stôl z masívneho dubu, ktorý Vám svojím materiálom zaručuje pevnosť a odolnosť. Pre najlepšie zaobchádzanie so stolom, a aby zostal naďalej biely, odporúčame používať jedno z našich moderných prestieraní, ktoré vytvorili taktiež dánski dizajnéri. Oválny tvar stola zaručuje, že sa k nemu vojde väčšina hostí.

Chystanie stola sa pre Vás stane zaujímavejším, než kedykoľvek predtým. Vďaka kvalitnému spracovaniu, sa stôl ľahko nezničí, ani nežltne. Doprava zdarma.


Acton Company
Spoločnosť Acton je Dánskou spoločnosťou založenou v roku 1981, ktorá si vďaka svojim atraktívnym konceptom a silným hodnotám vybudovala silnú reputáciu po celom svete za relatívne krátku dobu. Dnes patrí medzi najväčších dodávateľov nábytku v Európe a medzi ich zákazníkmi sa radia tie najväčšie značky v predaji nábytku.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte