Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


PC pracovisko doma

Dnes si vám dovolíme predstaviť nové kancelárske zostavy, ktoré sme zaradili do noviniek o nábytku. A samozrejme kategórie kancelárie. Ide o moderný kancelársky nábytok nemeckého výrobcu, ktorý ponúka vysokú kvalitu a nenáročnosť na údržbu. Ale predstavujeme aj kancelárie ďalších výrobcov a to zo Španielska i Francúzska. Jednoduchá údržba vďaka použitým materiálom, ktorým je kov, sklo, alebo mdf doska, čím docielime aj moderný dizajn.

Domáca pracovňa musí byť nielen praktická

Moderná zostava kancelárskeho nábytku do ergonomicky zariadenej kancelárie pre jednu osobu. Všetky diely v zostave nájdete na našich stránkach tiež samostatne na zakúpenie, čo pre vás znamená, že pokiaľ vám zostava nevyhovuje, či už rozmerovo, alebo z iných dôvodov, môžete si svoju kanceláriu zostaviť na mieru podľa vašich potrieb. Materiálom je kov a mdf doska, typické materiály pre moderný kancelársky nábytok. Kancelársky nábytok je navyše veľmi kvalitný.

 

Kancelářský nábytek Shiro    Kancelářská sestava Rox white

 

Pracovňa ako písací stôl

S písacím stolom Shadow budete mať všetko po ruke. Navyše predstavujeme písací stôl, ktorý naozaj inde nenájdete. Regál, ktorý je súčasťou uceleného konceptu písacieho stola, ponúka detailne a veľmi členito delené odkladacie a úložné priestory. Šuplíky, odkladacie police, ale aj dizajnovo veľmi efektné horizontálne delenie, ktoré je možné využiť aj ako zakladač. Písací stôl v nadčasovom designe exkluzívne len na našich stránkach.

 

 

Názov úplne zodpovedá majstrovskému designu písacieho stola, o ktorom trochu s nadsadením môžeme povedať, že je za "hubičku". Cena s ktorou prichádza francúzsky výrobca je v pomere k designu a povestnej kvalite naozaj bezkonkurenčná. Písací stôl je veľmi vhodným riešením v prípade, keď potrebujete pracovať z domu, ale na samostatnú pracovňu už jednoducho nezostalo miesto. Tiež málokto má k dispozícii samostatnú miestnosť pre zariadenie pracovne. A keďže pracovať z domu, či neustále doháňať čo v práci nestíhame je fenoménom doby, výrobcovia sa predbiehajú vo veľmi funkčných designoch stolov.

 

Pracovňa pre dve osoby?

Často treba v interiéri domácnosti počítať s tým, že jednu pracovňu, či jeden písací stôl budú používať hneď dve dospelé osoby. Len málokto má k dispozícii pre vybavenie kancelárie jednu miestnosť, nieto ešte dve. Často je napríklad pracovný kút súčasťou obývačky.

 

     

 

Či už tak alebo onak, jeden pracovný stôl vo väčšine prípadov musí slúžiť spravodlivo dvom dospelým osobám. Snažte si určiť, ktoré šuplíky napríklad pri písacom stole sú vaše, ktoré partnera a skúste ísť cestou kompromisu. Ponuka písacích stolov, či kancelárskeho nábytku je naozaj široká a určite nájdete vhodné riešenie pre vás oboch.