Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Písací stôl ako dekorácia v interiéri

Ponuka designov písacích stolov je v dnešnej dobe veľmi široká a pre malé interiéry je možné prakticky využiť. Pokiaľ nemáte k dispozícii samostatnú miestnosť pre vybavenie kancelárie, písací stôl môže byť riešením. Výrobcovia prichádzajú s ponukou dômyselných designov, môžete si vybrať písací stôl s nadstavcom, alebo písací stôl ako súčasť obývacej steny, či rozmerovo väčšie varianty napríklad rohových písacích stolov. Výber a naša aktuálna ponuka nielen písacích stolov, ale všeobecne kancelárskeho nábytku je veľmi široká. Dnes vám chceme predstaviť ako je možné vybaviť malú domácu pracovňu v malom interiéri.

 

Psací stůl v podobě regálu Pull Up     

 

 

Pracovňa, alebo písací stôl?

Písací stôl v obývacej izbe nepôsobí až tak rušivo, ako napríklad v spálni, alebo v kuchyni. Najčastejšou otázkou je, ako pracovňu zakomponovať do obývacej izby, aby bol interiér harmonický, príjemný. Aby písací stôl vyzeral, ako by do obývacej izby jednoducho patril. S veľmi zaujímavou koncepciou prišiel francúzsky výrobca. ponúka v kolekcii Sophia samostatné diely nábytku na výber, kedy je písací stôl v jednej línii s obývacou stenou. Písací stôl je akoby jej súčasťou. Toto riešenie je veľmi nadčasové. V kolekcii Sophia si tiež môžete vybrať hneď z niekoľkých odtieňov, celú zostavu si tiež môžete sami navrhnúť, podľa dispozícií vášho bytu. Efektné, nadčasové a cenovo dostupné riešenie kancelárie v obývacej izbe. A ak máte naozaj malý priestor, potom je veľmi vhodným výberom biely odtieň, pretože biela opticky zväčšuje daný interiér. A ak máte predsa len miesta viac, môžete si dovoliť aj tmavšie varianty zostáv.

 

Psací stůl Shadow

 

 

S dnešnou ponukou nábytku možno aj malé interiéry zariadiť veľmi príjemne bez toho, bez toho aby bola miestnosť preplnená nábytkom. Ponuka odtieňov je tiež veľmi široká, je možné tak jednotlivé kusy nábytku na seba veľmi harmonicky nadväzovať. A francúzsky výrobca to je vždy stávka na istotu.