Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Písací stôl, ako pre deti, tak dospelých

Písacie stoly sú už dnes neodmysliteľnou súčasťou vybavenia tiež našich domácností. Na našom portáli vám ponúkame návrhy v širokej ponuke designov a dezénov. Písacie stoly pre deti, nájdete v kategórii detský nábytok v sekcii detské písacie stolíky, ktorú ešte delíme na písacie stoly rastúce. Pre dospelých, hľadajte v kategórii kancelária v sekcii PC stolíky. Verte, že na našom portáli ponúkame naozaj veľmi praktické, často až multifunkčné riešenie ich návrhov.

 

Nepostrádateľný detský stôl

Začína pomaly nový školský rok a každý dobre vieme, že detské písacie stoly sú nutnosťou pre každého školáka, školáčku, študenta či študentku. Nesmie chýbať v detskej izbe ani vašej ratolesti. Ak zariaďujete novú detskú izbu, obstarajte písací stôl už v zostave alebo samostatne. Kvalita detského písacieho stola je pre nás na prvom mieste. Detské stoly na našom e-shope Nábytok-Aldo.sk dodržiavajú odporúčanú výšku pre zdravý vývoj dieťaťa. Štandardným vybavením je už pojazd na klávesnici. Materiál, z ktorého detské písacie stoly ponúkame, je buď laminátová doska, alebo masív. Máme teda detské stoly z masívu aj laminátu od kvalitných zahraničných výrobcov. Čo sa týka prevedenia, zaobstarať u nás môžete ako klasické varianty, tak aj rastúce písacie stoly, ktoré sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené. Výšku stola možno prispôsobiť výške dieťaťa, meniť je možné tiež sklon pracovnej plochy. Designy sú veľmi moderné a praktické. Farby sú ladené do prírodných odtieňov, trendové sú v súčasnej dobe najmä detské písacie stoly biele, ktoré samozrejme tiež máme. Stačí vybrať materiál, typ, farbu a rozhodnutie je za vami. Predstavíme vám, kolekciu nábytku Nixon, ktorá je síce určená pre zariadenie interiéru detskej izby, alebo študentskej izby, ale vďaka nadčasovému dizajnu je možné písací stôl, kontajner a regál využiť napríklad aj v domácej pracovni. Zostava je veľmi efektná, pre prácu pohodlná. V prípade potreby možno kontajner na pojazdoch umiestniť napríklad mimo stôl, alebo voľne kdekoľvek v interiéri. Jednoduché a veľmi praktické riešenie ako pre malé deti, tak školákov či dospelých. Z kategórie rastúcich stolov, ponúkame detský písací stôl so stoličkou pre chlapcov Baru, kde u detského písacieho stola môžete nastaviť okrem výšky pracovnej plochy aj jej sklon. V spojení s nastaviteľnou výškou sedadla detskej stoličky tak zabezpečíte vášmu dieťaťu maximálne pohodlie. Navyše práve vďaka možnému nastaveniu vydrží zostava školákom až do strednej školy. Chlapci aj rodičia tiež privítajú zvolené odtiene, transparentná biela v kombinácii s modrou. Navyše existuje tiež možnosť detskej zostavy pre dievčatá, kde je spojenie bielej a ružovej viac menej charakteristické.

 

     

 

Stoly pre dospelých

Ako sme sa už v úvode spomenuli, aj tu je široký výber písacích stolov. Keď už väčšina z nás musí pracovať z domu aj po práci, prečo nie aspoň vo veľmi príjemné, hrejivé atmosfére? Pre tých z vás, ktorí dávajú prednosť prírodnému drevu, ponúkame rustikálny písací stôl, ktorý má vďaka materiálu dreva borovice a povrchovej úprave svetlo hnedým voskom tú vlastnosť, že prostredie vašej domácej pracovne môže byť veľmi príjemné. Rustikálny, drevený písací stôl Bik 02, patrí k rozmerovo menším, bude teda iste vyhovovať tým z vás, ktorí nemajú dostatok miesta pre zariadenie pracovne, či pracovného kútika. Ak hľadáte lacný, ale praktický rohový písací stôl, predstavíme vám rohový písací stôl Moving 9830BUAN, ktorý ponúka veľa úložných a odkladacích priestorov a výrobca návrhom dizajnu myslel naozaj na všetko. Rohový stôl, keď nemáte samostatnú miestnosť pre zariadenie domáce kancelárie, vám ju svojim dizajnom plne nahradí.

 

Herní počítačový stůl Fosk     

 

Ponuka na našom e-shope je od francúzskeho a nemeckého výrobcu, ktorý vám ponúka návrhy od lacných až po drahšie, vo väčšine prípadov veľmi moderné. Skrátka, ponuka je naozaj veľmi zaujímavá.