Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Písací stôl Crea 7506BURE

Výrobca: PRS
Kód: PRS00179-2017
nedostupné
227,51 €

Parametre produktu

Výška (cm): 90 cm
Šírka (cm): 126 cm
Hľbka: 65 cm
Hmotnosť: 51,5 kg
Počet balíkov: 2 ks
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Spôsob dodania: v demonte
Farba: dub brooklyn-sivá
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Multifunkčný písací stôl prekvapí skrytým úložným priestorom, alebo rotujúcimi zásuvkami

Francúzsky výrobca predstavuje veľmi funkčný stôl, ktorý je veľmi dobrou voľbou aj pre tých, ktorí sa venujú ručným prácam. Trebárs kresleniu, šitiu, alebo iným činnostiam. Pre mužov zase nájde stôl uplatnenie v prípade, že sú domácimi kutilmi a majú radi flexibilný pracovný priestor. Ale hlavný účel písacieho stola je samozrejme daný. Oproti klasickým písacím stolom ponúka tento multifunkčný dizajn rad prekvapivo skrytých úložných priestorov, napríklad v zadnej časti. Zásuvky rotujú okolo svojej osi a tak prístup k najrôznejším pomôckam je veľmi jednoduchý. Páči sa nám aj farebné ladenie písacieho stola, ktoré je aj napriek zdanlivý kontrast veľmi harmonické. Materiálom pre výrobu písacieho stola sa stala laminátová doska, dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu a na písacom stole to je poznať už podľa dômyselného dizajnu.


Parisot 
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. 
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Alternatívny tovar

Písací stôl Dark Metal pre študentov aj do kancelárie

Písací stôl Dark Metal pre študentov aj do...

Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
396,88 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte