Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Písací stôl Dark Metal pre študentov aj do kancelárie

Výrobca: Cilek-T
Kód: CLT008-2017
nedostupné
396,88 €

Parametre produktu

Farba: sivo-čierna
Výška (cm): 80 cm
Šírka (cm): 134 cm
Hľbka: 62 cm
Hmotnosť: 38 kg
Počet balíkov: 2 ks
Materiál: mdf doska-kov
Povrchová úprava: lakovaním
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo
Typ:: klasický

Písací stôl Dark, radosť z vašej práce

Na písacom stole z kolekcie Dark Metal je veľmi praktické predovšetkým jeho členenie úložného a odkladacieho priestoru. Nechýba ale ani celý rad ďalších praktických prvkov a k písaciemu stolu si môžete zaobstarať tiež nádstavec. Ak máte malý interiér pre vybavenie študentskej izby, alebo kancelárie, tak nádstavec rozhodne odporúčame. Ale nádstavec je vhodný aj vtedy, keď máte síce veľký interiér, ale máte veľa práce a vaše potreby pre odkladací priestor sú väčšie. Písací stôl je veľmi nadčasový a výrobca sa nielen pri návrhu písacieho stola, ale aj ďalších dielov nábytku v kolekcii Dark Metal nechal inšpirovať známymi značkami Guess a Armani. Celá kolekcia je naozaj veľmi originálna. Použitými materiálmi pre výrobu sa stala mdf doska, kov a koža. Spojenie odtieňov čiernej a šedej v patine je veľmi elegantné.


Písací stôl, ako sme napokon spomenuli hneď v úvode, ponúka celý rad praktických, veľmi netradičných prvkov. Trebárs kožené vrecko na najrôznejšie dokumenty, po celej šírke stola je tiež úložný priestor s viečkom a zaujímavá je aj polica pod doskou stola. Zmyslom tohto členenia je predovšetkým maximálna organizácia vašich pomôcok, či už školských, či pracovných. Dodanie písacieho stola v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.Cílek
Spoločnosť, ktorá vie, že každé dieťa chce naozaj mať unikátnu detskú izbu a podľa tohto zistenia navrhuje tiež dizajn. Detské izby reflektujú na potreby dieťa predškolského aj školského veku, reflektujú na individuálnu osobnosť. Spoločnosť Cílek bola založená v roku 1995 a dnes patrí k popredným, celosvetovým výrobcom nábytku prezentujú svoje designy vo 66 krajinách a takmer 500 kamenných predajniach. A to znamená, že ročne je vyrobené cez 3 milióny detských izieb. Spoločnosť sa sústredí na výrobu nábytku iba pre bábätká, školákov a študentov. Preto dokáže ponúknuť nábytok, ktorý úplne presne pokryje potreby detí. Spoločnosť nábytok Aldo sa stala partnerom a tak môžeme prezentovať tento kvalitný detský nábytok aj vám a to hneď v troch krajinách, kde pôsobíme. Česko, Slovensko a Poľsko.


Viac z kolekcie

Tmavý nábytok do študentskej izby - kolekcia Dark Metal

Prejsť do kolekcie
Aldo býva s vami, buďme v kontakte