Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Písací stôl Deck 7525BURE

Výrobca: PRS
Kód: PRS00306-2016
nedostupné
253,12 €

Parametre produktu

Výška (cm): 92 cm
Šírka (cm): 128 cm
Hľbka: 58 cm
Hmotnosť: 36 kg
Počet balíkov: 2 ks
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Spôsob dodania: v demonte
Farba: bielo-sivá
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo
Cena: s ľad osvetlením, nabíjaním

Písací stôl Deck, nadčasový dizajn

Fenoménom posledného roka sú úplne nové dizajny písacích stolov. Už to nie je len pracovná plocha, ale súčasťou písacích stolov býva mnohokrát hŕbu vecí navyše. A tak je tomu aj pri písacom stole Deck z ponuky francúzskeho výrobcu, ktorý ako súčasť celého dizajnu ponúka aj ľad osvetlenie a napájanie či nabíjačku Wireless pre smart phone. Začíname do budúcnosti tušiť, že tieto akési dnes "veci" navyše, sa stanú už bežnou súčasťou dizajnu písacích stolov. Ale vráťme sa k písaciemu stolu Deck, ktorý nás veľmi oslovil dizajnom ako takým. Led osvetlenie je umiestnené vo veľmi dobrom mieste, osvetľuje presne pracovnú plochu. Veľmi praktická je aj polica po celom obvode písacieho stola a nechýbajú ani dostatočne veľké úložné priestory v podobe skrinky. Kontrastné spojenie odtieňov bielej so sivou má tiež niečo do seba a možno ho nájsť aj na ďalších dieloch nábytku vhodných pre vybavenie kancelárie.


Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936 , kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába postele v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Alternatívny tovar

Písací stôl Minister s nástavcom

Písací stôl Minister s nástavcom

Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
198,74 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte