Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Písací stôl Modula, dva spôsoby zostavenia

Výrobca: Gaut Top
Kód: GA0036-2022
  • využitie, ako rohový písací stôl, alebo stôl v jednej línii
  • zloženie aj rozloženie veľmi jednoduché vďaka kvalite
  • multifunkčný design, pre malý interiér
  • design, francúzskeho výrobcu

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
427,60 €

Parametre produktu

Výška (cm): 76 cm
Šírka (cm): 203 cm
Hľbka: 45 cm
Hmotnosť: 56 kg
Počet balíkov: 2 ks
Farba: biela, svetlý dub
Materiál: lamino
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Typ:: s nadstavcom

Písací stôl s množstvom možností, ktorý sa vám maximálne prispôsobí

Francúzsky výrobca nábytku s certifikáciou, predstavuje exkluzívne prostredníctvom našich stránok, písací stôl s mnohými spôsobmi zostavenia. Základné varianty zostavenia stola sú do jednej línie, alebo rohový variant zostavenia stola. Písací stôl, či už využívate, ako rohový písací stôl, alebo v jednej línii je možné zostaviť aj zrkadlovo. Je na vás, na ktorej strane bude komoda, ako úložný priestor. Písací stôl je tak vhodný riešením pre ľavákov aj pravákov a je ideálny aj na doplnenie interiéru obývacej izby v prípade, že nemáte pre vybavenie pracovne k dispozícii samostatnú miestnosť.

Písací stôl v tradičnom, škandinávskom dizajne s detailne prepracovanými prvkami. Páči sa nám celkový dizajn písacieho stola, ktorý môžeme označiť za netradičný, už len mnohými spôsobmi zostavenia. Francúzsky výrobca ponúka nábytok s certifikáciou a spracovanie stola je veľmi kvalitné. Multifunkčný nábytok v obľúbených, tradičných odtieňoch typických pre škandinávsky dizajn. Dostatočne silná laminátová doska a jednoduchá a rýchla montáž. Predstavujeme produkt pre vaše ľahšie a úsporné bývanie, nábytok, ktorý je ideálnou voľbou do malého priestoru.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie, od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie, nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše, pre vás ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie čaro v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie, je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Alternatívny tovar

Skladom Skladom
25%
Rohový písací stôl  Axy, natural oak, dva spôsoby zostavenia

Rohový písací stôl Axy, natural oak, dva...

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
214,81 €
161,11 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte