Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Písací stôl pre dve deti? Máme a veľmi praktický

Ak máte dve deti a k dispozícii pre vybavenie detskej izby len veľmi málo miesta, potom je treba pri výbere a neskôr obstaranie nábytku viac premýšľať, kombinovať. Ak ste už vyriešili miesto na spanie dvoch detí a to buď obstaraním poschodové postele, alebo detské postele s prístelkou, ako zariadiť priestor pre učenie?

Nemáte už miesto pre umiestnenie dvoch písacích stolov a navyše chýbajú úložné priestory na knihy a školské pomôcky? Predstavíme vám písací stôl, ktorý sa nám ako nápad, či riešenie pre dve deti veľmi páči. Ponuka nábytku pre deti od španielskeho výrobcu.

Možno si poviete, že na týchto dvoch písacích stoloch nie je nič tak zvláštneho. Ale predsa je. Dĺžka pracovnej dosky totiž v oboch prípadoch dosahuje až 200 cm, navyše pri písacom stole na prvej fotografii majú deti k dispozícii ešte praktický regál, ktorý dosahuje výšku až 223 cm. Úložný priestor je tak prekvapivo veľký. Tiež druhá strana stola ponúka v podstavci úložný, či lepšie povedané odkladací priestor.

A dĺžka 200 cm? Pre každé dieťa to znamená pracovný priestor až 100 cm. U písacieho stola tak môžu naozaj komfortne sedieť dve deti a nemusí sa tlačiť vedľa seba. Ak sa vám detí pretláčajú, hádajú, ale vy potrebujete, aby robili úlohy spolu, potom každé z deti posaďte na inú stranu stola. Môžu sedieť predsa naproti sebe, ale do kríža. Aj druhý stôl je možné zaobstarať až v dĺžke 200 cm, iba je tento stôl bez regálu.                     


Vzhľadom viac moderný, obľúbený je do detskej izby už väčších detí. Jednoduché a praktické riešenie pre dve deti. Oproti klasickým detským písacím stolom je dĺžka týchto moderných stolov dvojnásobná. Ponuka však ďalej pokračuje a vy ku každému písaciemu stolu môžete zaobstarať aj praktický kontajner na pojazdoch a to vo výbere asi dvadsiatich rôznych farebných kombinácií.

Vo finále môže vybavenie detskej izby dvoch detí vyzerať napríklad nasledovne a kontajnery môžete zaobstarať dva. Pre každé dieťa jeden. Spanie potom možno zabezpečiť pomocou detské postele s prístelkou, alebo poschodové postele.                

Písací stôl ako vidíte na prvé fotografii môžete kúpiť aj v bielom odtieni. A druhá fotografia prekvapí spojením písacieho stola s regálom a rohovou šatníkovou skriňou. Úspora miesta v interiéri maximálna. Písací stôl je možné zaobstarať aj pre jedno dieťa, stačí zvoliť kratšiu variantu a to písací stôl v dĺžke 150 cm. Každý má možnosť voľby nielen rozmeru, ale aj dizajnu.