Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Písací stôl rohový Begin

Výrobca: PRS
Kód: PRS00217-2022
  • rohové prevedenie, pre úsporu miesta
  • možnosť zostavenia na ľavú aj pravú stranu
  • materiál, laminát
  • francúzsky výrobca

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
276,24 €
248,61 €
-10%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 276,24 €

Parametre produktu

Výška (cm): 102 cm
Šírka (cm): 121 cm
Hľbka: 106 cm
Hmotnosť: 40 kg
Počet balíkov: 2 ks
Farba: svetlý dub
Materiál: lamino
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Typ:: rohový, s nadstavcom

Návod na montáž

Rohový písací stôl s nadstavcom, ideálny pokiaľ nemáte miesto

Ďalší z radu toľko obľúbených rohových písacích stolov, tentoraz z ponuky francúzskeho výrobcu. Nielen, že ušetríte miesto rohovým prevedením stola, ale budete mať k dispozícii aj nadstavec, ktorý vašu pracovnú plochu zväčší. Nadstavec je možné využiť aj pre umiestnenie monitora, kedy budete mať zaistené správne držanie tela. A samozrejme, že nadstavec je ďalší odkladací priestor navyše, ktorý uvoľní miesto na pracovnej doske stola. Rozhodne mnohých z vás poteší možné, variabilné zostavenie písacieho stola a to na ľavú aj pravú stranu.

Obľúbené spojenie imitácie dreva dub s čiernou a materiál laminátu, ktorý zaisťuje dostupnú cenu a jednoduchú údržbu. Ideálne riešenie pre pracovný kút, kedy nemáte k dispozícii samostatnú miestnosť na vybavenie kancelárie. A keby ste predsa len mali nejaké to miesto navyše, v našej ponuke nájdete aj množstvo regálov a komôd vhodných k tomuto písaciemu stolu.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodové postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajcovia nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí, bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie, pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.


Alternatívny tovar

Skladom Skladom
25%
Rohový písací stôl Rox graphite

Rohový písací stôl Rox graphite

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
291,81 €
218,86 €
Písací stôl s regálom v zostave Manchester

Písací stôl s regálom v zostave Manchester

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
606,38 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte