Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Písací stôl s policou k stene Bonn - staroružová, biela

Výrobca: Trasman
Kód: TRS030-2019
Doprava  zadarmo
Doprava zadarmo

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 3 týždňov
132,74 €

Parametre produktu

Farba: biela, ružová
Výška (cm): 130 cm
Materiál: lamino
Povrchová úprava: dyha
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: španielsko
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo
Typ:: klasický

Netradičný písací stôl pre dievčatá v tradičných odtieňoch, minimalistický dizajn

Španielsky výrobca predstavuje rad čiastkových dielov ako sú komody, skrine, alebo písacie stoly, ktoré uplatníte pri vybavovaní detskej izby a to aj za pomoci jednej z mnohých poschodových postelí, či detských postelí s prístelkou. Môžete tak jednotlivé diely s identickými odtieňmi nadväzovať vzájomne medzi sebou do jedného harmonického celku, do jednej detskej izby, v tomto prípade dievčaťa. Nábytok v minimalistickom dizajne ideálne doplní ktorúkoľvek z poschodových postelí, ktoré síce ušetrí značne miesto v interiéri, ale zaberú aj veľkú časť priestoru. Písací stôl ponúka aj cez malú hĺbku všetko potrebné pre komfortnú prípravu do školy.

Ružový odtieň v kombinácii s bielou je veľmi elegantný a u dievčat ako školáčok, tak študentiek veľmi obľúbený. Písací stôl je veľmi praktický, ale aj kvalitný. Veľmi vhodne umiestnil výrobca nad pracovnú plochu policu, na ktorú potom je možné odkladať školské potreby. Montáž tohto písacie stola je veľmi jednoduchá aj vďaka jeho kvalite. Ponuka detského nábytku v tejto elegantnej ružovej farbe je veľmi široká a detská izba dievčaťa zostavená v tomto elegantnom tóne je nádherná.


Trasman
Španielsky výrobca patrí k špičkovým výrobcom a jeho dizajn je na našich stránkach obľúbený najviac. Ponuka sýtych, detských odtieňov, široký výber z ponuky samostatných dielov nábytku, kedy aj k poschodovej posteli možno všetko zaobstarať a tak môžete v identickom dizajne zariadiť celú detskú izbu s týmto typom miesta na spanie. Dodanie poschodové postele v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte