Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Písacie stoly francúzských anemeckých výrobcov

V kategórii kancelária, na našom portále, nájdete novinky z designu písacích stolov, od francúzskeho výrobcu. Predstavíme Vám kolekciu Infinity, ktorá ponúka mnohé designy, či už klasických písacích stolov, či rohových písacích stolov vo vysokej kvalite.

Písací stôl Infinity 6193

 

Multifunkčné riešenie

Či už kupujete písací stôl do svoje domáce kancelárie, alebo vybavujete pracovisko a chcete zaobstarať naozaj veľmi kvalitné písacie stoly, tak vedzte, že písaci stôl Thales, môžeme len a len odporučiť. Kvalita písacích stolov, od nášho popredného francúzskeho výrobcu, je garantovaná niekoľkými akostnými certifikáty a celá kolekcia kancelárskeho nábytku patrí pod známu, dizajnovú značku. Celá kolekcia ponúka multifunkčné riešenie, čo znamená, že stôl, môžete rôzne kombinovať a spájať. K písacímu stolu, si potom tiež môžete zaobstarať ďalšie doplnky, ako regály či zásuvkové komody. Písací stôl Thales, na fotografii, ponúka veľmi praktické riešenie. Tento rohový písací stôl je zostavený z niekoľkých dielov a patrí, k najkvalitnejším na našom portáli.

Rohový písací stôl Zhales 484879

 

Stoly ako zostava

Nemecký výrobca ponúka návrh riešenia písacích stolov pre deti. Aj tu je praktický písací stol, kreslo a kontejner. Všetky diely zostavy, vrátane kontajnerov majú akostné certifikáty a celá kolekcia kancelárskeho nábytku patrí pod známu značku nábytku. Riešenie nemeckeho výrobcu kladie dôraz predovšetkým na dostatočne veľkú pracovnú dosku a využitie zásuvkového kontajnera. Ako sme sa už zmienili, jedná sa o obyčajný návrh a je len na Vás, ako vo finálnom výsledku, bude Vaše pracovné miesto vyzerať.

Zostava nábytku Baru-M

Použitým materiálom u kolekcie Premium, je mdf doska. Kombinácia odtieni, pôsobí v interiéri naozaj veľmi príjemne.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.