Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Písacie stoly francúzských anemeckých výrobcov

Nové designy písacích stolov najlepšie vystihujú počítačové stoly s ľad osvetlením, ktoré sa stávajú veľmi populárne. Ale nielen to, francúzsky výrobca predstavuje aj písacie stoly ako malé kancelárie a ich vznik dizajnu bezpochyby ovplyvnila aj pandémia. Potreba nás všetkých byť doma na homeoffice si vyžiadala aj dopyt po týchto stoloch, ktoré by boli a od francúzskeho výrobcu sú pre našu prácu z domu komfortné.

 

Psací stůl Shadow je malou kanceláří

 

 

Multifunkčné riešenie

Nábytok, ktorý nám dáva zmysel a vy sa určite pýtate prečo. Všetko sa práve dozniete a rozhodne si pozrite všetky ilustračné fotografie a my veríme, že kolekcia nábytku Start Up dá zmysel aj vám. Dáva zmysel predovšetkým z toho dôvodu, že len vy sami rozhodujete aj finálnej podobe nábytku. Regál môžete zaobstarať otvorený, alebo môžete zaobstarať s dvierkami a šuplíkmi. Vybrať si môžete z troch veľkostí písacieho stola, uvádzame pre domácich využité dve menšie varianty. Písací stôl v ponuke kolekcie Start Up, ale ešte vo väčšom rozmere.

 

     

 

Dáva nám zmysel obstaranie zábrany v šedom odtieni k písaciemu stolu preto, aby vám konečne prestali veci zo stola padať. Dáva nám zmysel mať úložné priestory vyriešené kontajnerom na pojazdoch, navyše s možnosťou uzamknutia, kedy máte dostatok miesta na voľný pohyb pod pracovnou doskou. Dáva nám zmysel zaobstarať kontajner, pretože potom je písací stôl rovnako vhodný ako pre pravákov, tak pre ľavákov. A dáva nám zmysel kvalita s hrúbkou laminátu až 22 mm a kovová konštrukcia pre písací stôl, ktorý je tak stabilný a pevný. A vždy nám dával zmysel francúzsky výrobca, ktorý už siedmym rokom na našich stránkach v exkluzívnom zastúpení ponúka tento zmysluplný, flexibilný na výber nábytok.

 

 

Stoly ako zostava

Francúzsky výrobca ponúka návrh riešenia úspory miesta na pracovisku, kedy ponuka dvoch písacích stolov ako zostavy môže pre dve osoby táto zostava vyriešiť. Aj tu je zakončenie písacích stolov pomocou ABS hrán, všetky diely zostavy, vrátane kontajnerov majú akostné certifikáty a celá kolekcia kancelárskeho nábytku Premium patrí pod známu značku nábytku Gami. Riešenie francúzskeho výrobcu kladie dôraz predovšetkým na dostatočne veľkú pracovnú dosku a využitie zásuvkového kontajnera. Ako sme sa už zmienili, jedná sa o obyčajný návrh a je len na Vás, ako vo finálnom výsledku, bude Vaše pracovné miesto vyzerať.

 

  

 

Použitým materiálom pri kolekcii Premium, je mdf doska v originálnom odtieni orech a svetlo šedá. Táto kombinácia odtieňa, pôsobí v interiéri naozaj veľmi príjemne.