Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Písacie stoly I

Radi by sme návštevníkov nábytku Aldo, upozornili na veľmi širokú ponuku písacích stolov. Doba je hektická a dnes je už samozrejmosťou mať ako vybavenie interiéru v domácnosti písací stôl. A to v mnohých prípadoch hneď niekoľko písacích stolov, pre deti a pre nás dospelých, ktorí si nosíme stále viac a viac prácu domov a domáca pracovňa nie je ničím výnimočným. Rozdeľme si teda stoly v dnešnom článku na dve základné kategórie a to písacie stoly pre deti a písacie stoly pre dospelých.

 

 

Písací stôl do pracovne

 

Písací stôl do pracovne, pre prácu, ktorú sme nestihli v zamestnaní, by mal byť vyberaný samozrejme podľa designu, čo sa nám páči, ale tiež podľa toho, čo robíme. Ďalším ukazovateľom pre výber stola by mal byť fakt, či stôl budeme užívať sami pre seba, alebo sa o neho budeme deliť s partnerom. Ak patríte do kategórie, ktorá nedisponuje príliš veľkým priestorom pre zariadenia pracovne, a o písací stôl sa budete deliť, mal by byť základným parametrom pre výber dostatok úložných priestorov. V dnešnej širokej ponuke nie je problém taký stôl nájsť. Písacie stoly sú z najrozmanitejších materiálov, od lamina až po voštiny. Líšia sa tiež svojou funkčnosťou. Niektoré z písacích stolov ponúkajú možnosť nadstavca, niektoré sú doplnené kontajnery na kolieskach, ktoré riešia predovšetkým prípad, keď sa partneri o stôl delí. Aldo nábytok tiež, predstavuje písacie stoly, ktoré patria do systému, možno ich teda doplniť knižnicou, komodou a ďalšími druhmi nábytku tak, aby bolo možné zostaviť kompletnú pracovňu v rovnakom dizajne. Nábytok do kancelárií a predovšetkým potom písacie stoly, v posledných rokoch ponúka úplne nový dizajn, ktorý v sebe spája odlišné, kontrastné odtiene, biele a čierne. Obľúbenosť týchto dvoch odtieňov začala byť tak populárna, že vznikol nový smer vo svete bývania, či štýl, pod názvom "black and white". V tomto prevedení nájdete na našich stránkach okrem písacieho stola, celú radu ďalších dielov nábytku. S nami, si určite v spojení bieločiernom môžete vybaviť akýkoľvek interiér, či si môžete k písaciemu stolu zaobstarať ďalšie diely.

 

 

 

 

Písací stôl do detskej izby

 

Písací stôl pre deti sa líšia predovšetkým dezénom. Je použité viac sýtych odtieňov, ako je modrá, ružová, zelenkavá alebo pomarančová. Písací stôl pre deti vo väčšine prípadov ponúka aj detské úchytky v podobe napríklad morských zvieratiek. Ponuka stolov pre deti je na našom e-shope podľa nášho názoru veľmi pestrá a každý z ponúkaných stolov patrí do systému detskej izby. Znamená to teda, že písací stôl si môžete zakúpiť samostatne, tak spoločne s ďalšími segmentmi, ktoré vám vyplní interiér detskej izby. Štandardným vybavením písacieho stola je pojazd na klávesnici a všetky stoly v ponuke dodržiavajú odporúčanú výšku stola. Dnes vám predstavíme takzvané rastúce stoly, medzi ktoré patrí aj písací stôl Colorido. Hneď niekoľko variantov písacích stolov pre školákov a školáčky ponúka kolekcia Colorido. Detský písací stôl, ktorého dizajn je vytvorený podľa zásad ergonómie a zaisťuje veľmi pohodlné a predovšetkým zdravé sedenie dieťaťa (správnosť držanie tela). To všetko vďaka možnosti nastavenia pracovnej dosky stola. Nemecký výrobca kladie dôraz na kvalitu, bezpečnosť a maximálne využitie dizajnu. Pre výrobu písacieho stola bolo použité mdf dosky (kvalitami neporovnateľná s laminátovou doskou, samozrejme v pozitívnom slova zmysle) a kovu s antikoróznym náterom.

 

 

Veríme, že pestrá ponuka osloví mnohých z vás, ktoré čaká prvý začiatok školského roku. Pre prvákov je vstup do školy veľmi dôležitý a je na nás, či im pre dobré štúdium dáme tie najlepšie podmienky, napríklad v podobe kvalitného písacieho stola, kde bude učenie pre nich zábavou.