Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Po škole v detskej izbe

Nádherný tematický design, ktorému odolá len máloktoré z detí. Deti sú radi, keď sa v posteli môžu hrať. Navyše detská posteľ v tvare domčeka vždy veľmi spríjemní daný interiér detskej izby, miestnosť vyzerá naozaj ako detská izba. Detskú posteľ z kolekcie House od belgického výrobcu ponúkame hneď v niekoľkých variantoch, ale aj posteľ môžete zaobstarať bez prístelky, teda len pre jedno dieťa. Alebo môžete detskú posteľ zaobstarať aj so šuplíkom ako prístelkou pre jedno dieťa a získate tak miesto na spanie napríklad pre kamaráta vášho dieťaťa, alebo pre vás, keď chcete byť u dieťa, keď je choré. V neposlednom rade, pokiaľ do prístelky nevložíte matrac, môžete využívať šuplík ako klasický úložný priestor. Za nás je teda vždy vhodnejšie detskú posteľ zaobstarať so šuplíkom, ktorý nájde uplatnenie v každej detskej izbe.

 

Detská posteľ ako domček

Detská posteľ osloví nielen deti, ale aj rodičov. Jej kvalita je na vysokej úrovni už iba samotnými materiálmi použitými pri výrobe. A tým je mdf doska a masív. Tiež povrchová úprava ponúka vďaka lakovaniu v nástreku vysokú mechanickú odolnosť proti škrabancom a oderom, v prípade nejakej nešťastnej maľby na nábytku, ľahko odstránite tekutým práškom na riad a jemnou hubkou.

 

    

 

Poďme sa hrať na "schovávačku"

Detská posteľ sa nám ako skrýša, bunker, skrátka ako posteľ pre zábavu páči z ponuky všetkých podobných najviac. Dieťa sa môže schovať tak, že ho skutočne nenájdete. A presne tento moment všetky deti v určitom veku bavia. A vykuknúť na vás predsa môžu cez okienko. Rozhodne vám garantujeme, že v skrýši bude chcieť tiež niekedy prespávať a tak nie je na škodu nejaké spanie vymyslieť.

 

Dětská postel Oliver

 

Máte doma psíka? Ideálna búdka aj pre neho, kde bude mať po celú noc pokojný spánok vášho dieťaťa pod kontrolou. Ale to už sme sa nechali uniesť možno moc, späť k praktickým záležitostiam. Priestor pod posteľou je pre vás ako pre rodičov praktický napríklad na umiestnenie hračiek, alebo iných predmetov, keď ich nechcete mať rozhádzané po izbe. Detská posteľ je veľmi kvalitná, pevná, je naozaj "masívna" kedy predovšetkým sila materiálu je taká, ako pri nábytku z dreva má byť. Za nás určite pomyselná jednotka s hviezdičkou.