Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Podložky do kúpeľne Flowers - 3 kusy

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD0029-2022
  • rozmery 40x60 cm, 50x60 cm, 60x100 cm
  • materiál, 100% acrylic, výška vlasu 18-30 mm
  • v cene zakúpite 3 kusy podložiek
  • ľahká údržba, pranie na nízky stupeň

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
78,19 €
62,55 €
-20%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 78,19 €

Parametre produktu

Výška (cm): 40 cm / 60 cm
Šírka (cm): 50 cm / 60 cm
Hľbka: 60 cm / 100 cm
Farba: biela
Materiál: akryl
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Podložky do kúpeľne s kvetinovým vzorom

Podložky do kúpeľne s motívom kvetín, môžu príjemne doplniť kúpeľňový nábytok v provensálskom designe. Podložky do kúpeľne v sade troch kusov, kedy máte k dispozícii najmenšiu, napríklad pred sprchovací kút, toaletu v kúpeľni a dve väčšie, napríklad pred vaňu, alebo aj k skrinke, pod umývadlo. Rozmiestnenie už necháme na vás.

Ak už máte kúpeľňu zariadenú, to najkrajšie je vyberať do nej doplnky. Než ale začnete, zvoľte si jeden hlavný odtieň, v ktorom potom zaobstarať všetko ostatné. Osušky, uteráky, zásobník na mydlo a napríklad aj podložky. Nestane sa vám potom, že kúpeľňa bude hrať všetkými farbami, ale jej priestor bude príjemný a harmonický. Podložky majú veľmi ľahkú údržbu, stačí vyprať v práčke na nízky stupeň.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte