Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Podložky do kúpeľne Grass white - 3 kusy

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD0087-2022
  • rozmery 40x60 cm, 50x60 cm, 60x100 cm
  • materiál, 100% acrylic, antibakteriálne, protišmykové
  • ľahká údržba, pranie na 30 stupňov
  • v cene 3 kusy podložiek
  • výška vlasu 18 mm, veľmi komfortná

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
75,52 €

Parametre produktu

Výška (cm): 40 cm / 60 cm
Šírka (cm): 50 cm / 60 cm
Hľbka: 60 cm / 100 cm
Farba: biela
Materiál: akryl
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Elegantné podložky do kúpeľne v sade troch kusov

Pre vaše bezpečie, ale aj príjemné doplnenie kúpeľne, sme pre vás pripravili desiatky najrôznejších podložiek do kúpeľne a veríme, že každý z vás si vyberie. Podložky do kúpeľne patria, miestnosť spríjemnia a dlažbu zabezpečia proti pádu. Predovšetkým pokiaľ máte malé deti, podložky by v kúpeľni rozhodne mali byť. Vlas je komfortný, nie je všade na podlahe mokro a pokiaľ vyberiete aj príjemný dizajn, ktorý ladí s kúpeľňovým nábytkom, potom podložky sú aj príjemnou dekoráciou. 

V našej ponuke dekorácií do kúpeľne môžete vyberať okrem podložiek aj uteráky a osušky, kúpacie plášte, ale aj ďalšie a ďalšie doplnky, ktoré je možné odtieňmi a vlastným dizajnom, spojiť do príjemného celku. Jednoduchá údržba, protišmyková strana a vysoký vlas, to sú najdôležitejšie atribúty na výber podložiek. Veríme, že váš výber dekorácií do kúpeľne bude správny a v tej vašej kúpeľni sa budete cítiť príjemne a uvoľnene.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte